Naar de hoofdinhoud

BESIX Group

  • Woluwe-Saint-Lambert, België
  • Bouw en renovatie
  • Sinds 1973
  • besix.com
  • Geverifieerdgeldig tot 19 okt 2027
808,8VTEWerknemersGeverifieerdop 31 dec 2025
1973OpgerichtGeverifieerd
4/5Gecontroleerde boekjarenBJ 2021 – BJ 2025
—Gemiddelde scoreNog geen beoordelingen
0AwardsNog geen gepubliceerde awards

01Overzicht

Over BESIX Group

Korte beschrijving door MeritVeri

BESIX is a Belgian industrial group founded in 1909 that is active worldwide in construction (buildings, infrastructure, marine works), real estate development and concessions. It also owns regional contractors in the Benelux and France (e.g. Jacques Delens, Vanhout, Wust, BESIX Infra) and runs its own engineering department. The entity is the Brussels-based group holding company.

Weergegeven in het Engels – er is nog geen beschrijving in uw taal.

Op dit profiel

  1. 02VerificatieGeverifieerd10 gegevens gecontroleerd door MeritVeri
  2. 03Financiële cijfersWinst in 1 van 4 jaren · BJ 2021 – BJ 2025
  3. 04PersonenCEO / zaakvoerder, 2 eigenaars / aandeelhouders en 10 bestuurders, bij naam
  4. 06AwardsNog geen gepubliceerde awards
  5. 07BeoordelingenNog geen beoordelingen

02Verificatie

Per gegeven gecontroleerd

MeritVeri controleert elk gegeven aan de hand van officiële openbare bronnen, de eigen publicaties van het bedrijf of bewijsstukken, en vermeldt precies wat gecontroleerd is. Niets op deze lijst is te koop.

Geverifieerd

Geverifieerd op 19 oktober 2026, geldig tot het einde van 19 oktober 2027 (Brusselse tijd).

VRF-BE-2026-000041
  • Officiële openbare bronnenOndernemingsregister, Balanscentrale, Staatsblad, EU-btw-systeem en LEI-gegevens
  • Door het bedrijf gepubliceerdDe jaarverslagen en de website die het bedrijf zelf publiceert
  • MeritVeri beslistMeritVeri beslist over elke verificatie en legt die vast met datum en referentie

Wat werd gecontroleerd10 gegevens

Gegevens die MeritVeri controleerde, met de gecontroleerde waarde, de bron en de status van elk gegeven
GegevenGecontroleerde waardeBronStatus
Registratienummer0413.630.071—Geverifieerd
Btw-nummerBE 0413.630.071—Geverifieerd
Adres van de maatschappelijke zetelAvenue des Communautés 100, 1200 Woluwe-Saint-Lambert—Geverifieerd
Websitehttps://www.besix.com/—Geverifieerd
Oprichtingsjaar1973—Geverifieerd
Aantal werknemers808,8 VTEop 31 dec 2025—Geverifieerd
CEO / zaakvoerder1 persoonzie Personen—Geverifieerd
Eigenaars / aandeelhouders2 aandeelhouderszie Personen—Geverifieerd
Raad van bestuur10 bestuurderszie Personen—Geverifieerd
JaarrekeningenBJ 2021 – BJ 2025 · 4 jarenzie Financiële cijfers—Geverifieerd

Alle gegevens gecontroleerd op 19 okt 2026

Buiten deze verificatie

  • Kwaliteit van producten en diensten
  • Telefoonnummer en e-mailadres
  • Beschrijving, logo en foto's
  • Socialemedia-accounts
  • Kredietwaardigheid of toekomstige resultaten

Verificatiecycli

  1. VRF-BE-2026-000041Eerste verificatie · Huidig · 19 okt 2026 – 19 okt 2027Geverifieerd

03Financiële cijfers

Vier boekjaren, gecontroleerd

Elk gecontroleerd bedrag werd vergeleken met de jaarrekening die bij het officiële register werd neergelegd. Het resultaatlabel van elk jaar is altijd openbaar.

  • Geverifieerd
  • Niet bekendgemaakt
  • Niet beschikbaar

EUR · boekjaar = kalenderjaar

Financiële resultaten BJ 2021 tot BJ 2025, oudste eerst. Bij elke waarde staat de verificatiestatus.
KengetalBJ 20211 jan – 31 decBJ 20221 jan – 31 decBJ 20231 jan – 31 decBJ 20251 jan – 31 decVerloop
ResultaatVerliesWinstBreak-evenVerliesWinst in 1/4
Omzet€ 929.895.509,15Geverifieerd€ 914.797.044,37Geverifieerd€ 943.277.298,96Geverifieerd€ 1.153.495.864Geverifieerd2021: € 929.895.509,152022: € 914.797.044,372023: € 943.277.298,962025: € 1.153.495.864+24% sinds 2021
Nettoresultaatna belastingen€ -19.246.429,29Geverifieerd€ 31.328.429,21Geverifieerd€ 100.436,30Geverifieerd€ -29.869.795Geverifieerd2021: € -19.246.429,292022: € 31.328.429,212023: € 100.436,302025: € -29.869.7952021–2025
Eigen vermogen€ 325.245.981,28Geverifieerd€ 309.074.410,49Geverifieerd€ 309.174.846,79Geverifieerd€ 258.682.431Geverifieerd2021: € 325.245.981,282022: € 309.074.410,492023: € 309.174.846,792025: € 258.682.431-20% sinds 2021
BrutomargeNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaar—
EBITDA€ -35.267.859,56Geverifieerd€ -4.385.315,91Geverifieerd€ -9.324.741,95Geverifieerd€ -26.523.948Geverifieerd2021: € -35.267.859,562022: € -4.385.315,912023: € -9.324.741,952025: € -26.523.9482021–2025
Bron————

BJ 20251 jan – 31 dec

Verlies
Omzet
€ 1.153.495.864Geverifieerd
Nettoresultaat
€ -29.869.795Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 258.682.431Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ -26.523.948Geverifieerd

BJ 20231 jan – 31 dec

Break-even
Omzet
€ 943.277.298,96Geverifieerd
Nettoresultaat
€ 100.436,30Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 309.174.846,79Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ -9.324.741,95Geverifieerd

BJ 20221 jan – 31 dec

Winst
Omzet
€ 914.797.044,37Geverifieerd
Nettoresultaat
€ 31.328.429,21Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 309.074.410,49Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ -4.385.315,91Geverifieerd

BJ 20211 jan – 31 dec

Verlies
Omzet
€ 929.895.509,15Geverifieerd
Nettoresultaat
€ -19.246.429,29Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 325.245.981,28Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ -35.267.859,56Geverifieerd
Wat de statussen en labels betekenen
Winst · Verlies · Break-even
Gebaseerd op het nettoresultaat van het boekjaar. Break-even: het nettoresultaat, positief of negatief, bedraagt hoogstens 1% van de omzet van dat jaar. Anders is een positief nettoresultaat een winst en een negatief een verlies. Heeft het jaar geen omzetcijfer, dan is het alleen break-even als het nettoresultaat precies 0 is.
Geverifieerd
Door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van de neergelegde jaarrekening of andere officiële bronnen, in een verificatie die vandaag geldig is.
Niet bekendgemaakt
Het bedrijf heeft ervoor gekozen deze waarde niet bekend te maken.
Niet beschikbaar
Er is geen waarde voor dit boekjaar.
Bedrag verborgen door het bedrijf
Het bedrijf heeft ervoor gekozen zijn bedragen niet te tonen. De boekjaren, de status van elke waarde en het resultaat van elk jaar blijven openbaar.

04Personen

Wie het leidt en bezit

Leiding, eigenaars en bestuur, door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van officiële bronnen zoals het Belgisch Staatsblad en de neergelegde jaarrekeningen, en van de jaarverslagen die het bedrijf zelf publiceert.

Werknemers
808,8 werknemers (VTE) · stand op 31 dec 2025
Geverifieerd

CEO / zaakvoerderGecontroleerd op 19 okt 2026

  • Pierre SironvalCEO
    Sinds 2021Geverifieerd

Eigenaars / aandeelhoudersGecontroleerd op 19 okt 2026

  • Orascom ConstructionShareholder · Vennootschap
    50% van de aandelenGeverifieerd
  • Belgian shareholders (group of Belgian nationals)Shareholder · Natuurlijke persoon
    50% van de aandelenGeverifieerd

Raad van bestuurGecontroleerd op 19 okt 2026

  • Johan BeerlandtChairman
    Geverifieerd
  • ALTHIELDirector · Sinds 2021
    Geverifieerd
  • GABELIDirector · Sinds 2020
    Geverifieerd
  • KYOKANDirector · Sinds 2022
    Geverifieerd
  • VINKENHOEKDirector · Sinds 2024
    Geverifieerd
  • Jean-François PôletDirector · Sinds 2017
    Geverifieerd
  • Hans BeerlandtPermanent representative of a legal-person director of GABELI · Sinds 2020
    Geverifieerd
  • Jan Van SteirteghemPermanent representative of a legal-person director of KYOKAN · Sinds 2022
    Geverifieerd
  • Patrick BaetenPermanent representative of a legal-person director of VINKENHOEK · Sinds 2024
    Geverifieerd
  • KYOKANManaging director · Sinds 2024
    Geverifieerd

Enkel personen met de vermelding “Geverifieerd” werden door MeritVeri gecontroleerd in een geldige verificatie. “Eerder gecontroleerd” betekent dat die verificatie niet meer geldig is.

Staat u hier vermeld en wilt u niet getoond worden, laat het ons weten, dan verbergen we uw naam. Meer in ons privacybeleid.

05Bedrijfsgegevens

Bedrijfsgegevens

Bij elk gegeven staat waar het vandaan komt. Alleen gegevens met de vermelding 'Geverifieerd' werden door MeritVeri gecontroleerd.

Officiële naam
N.V. BESIX S.A.
Handelsnaam
BESIX Group
Ondernemingsnummer
0413.630.071
Geverifieerd
Btw-nummer
BE 0413.630.071
Geverifieerd
Maatschappelijke zetel
Avenue des Communautés 1001200 Woluwe-Saint-LambertBelgië
Geverifieerd
Sector
Bouw en renovatie
Opgericht
1973
Geverifieerd
Werknemers
808,8 VTEop 31 dec 2025
Geverifieerd

Vermelding bijgewerkt op 19 okt 2026 · Onjuiste informatie melden

06Awards

Awards

Resultaten van gepubliceerde award-edities. Plaatsen worden door MeritVeri bepaald en zijn nooit te koop.

Nog geen gepubliceerde awardresultaten.

07Beoordelingen

Wat mensen melden

Ervaringen van klanten, werknemers en zakelijke relaties. Elke beoordeling wordt door MeritVeri nagekeken voordat ze verschijnt; het bedrijf kan ze niet verwijderen of herschikken.

—

0 gepubliceerde beoordelingen

  • 5 sterren: 0 van 0
  • 4 sterren: 0 van 0
  • 3 sterren: 0 van 0
  • 2 sterren: 0 van 0
  • 1 ster: 0 van 0
Klanten
0
Werknemers
0
Zakelijke relaties
0
Beoordeling schrijven

Nog geen beoordelingen

Hebt u met BESIX Group samengewerkt? Deel uw ervaring en help anderen kiezen.

Schrijf de eerste beoordeling

Alleen beoordelingen die MeritVeri goedkeurde, worden getoond en meegeteld. Zo werken beoordelingen

Is dit uw bedrijf? Claim dit profiel

Houd het profiel actueel, reageer op beoordelingen en vraag een verificatie aan.

Klopt er iets niet in deze vermelding?

Laat het ons weten en we kijken het na. Er verandert niets zonder dat een mens het bekeken heeft.