Brussels South Charleroi Airport
BRUSSELS SOUTH CHARLEROI AIRPORTOndernemingsnummer 0444.556.344
- Geverifieerdgeldig tot 19 okt 2027
01Overzicht
Over Brussels South Charleroi Airport
Korte beschrijving door MeritVeri
Brussels South Charleroi Airport S.A. operates Charleroi airport, which it describes as Belgium's second busiest by passenger traffic, serving Brussels and Wallonia with over 100 direct destinations. Six airlines operate there, including Ryanair Group, Wizz Air and Pegasus. The airport employs over 3,000 people on site, nearly 800 of them directly.
Weergegeven in het Engels – er is nog geen beschrijving in uw taal.
Op dit profiel
02Verificatie
Per gegeven
MeritVeri controleert elk gegeven aan de hand van officiële openbare bronnen, de eigen publicaties van het bedrijf of bewijsstukken, en vermeldt precies wat gecontroleerd is. Niets op deze lijst is te koop.
Geverifieerd op 19 oktober 2026, geldig tot het einde van 19 oktober 2027 (Brusselse tijd).
- Officiële openbare bronnenOndernemingsregister, Balanscentrale, Staatsblad, EU-btw-systeem en LEI-gegevens
- Door het bedrijf gepubliceerdDe jaarverslagen en de website die het bedrijf zelf publiceert
- MeritVeri beslistMeritVeri beslist over elke verificatie en legt die vast met datum en referentie
Wat werd gecontroleerd
| Gegeven | Gecontroleerde waarde | Bron | Status |
|---|---|---|---|
| Registratienummer | 0444.556.344 | — | Geverifieerd |
| Btw-nummer | BE 0444.556.344 | — | Geverifieerd |
| Adres van de maatschappelijke zetel | Rue des Fusillés 21, 6040 Charleroi | — | Geverifieerd |
| Website | https://www.brussels-charleroi-airport.com/ | — | Geverifieerd |
| Oprichtingsjaar | 1991 | — | Geverifieerd |
| Aantal werknemers | 751,3 VTEop 31 dec 2025 | — | Geverifieerd |
| CEO / zaakvoerder | 1 persoonzie Personen | — | Geverifieerd |
| Eigenaars / aandeelhouders | 5 aandeelhouderszie Personen | — | Geverifieerd |
| Raad van bestuur | 15 bestuurderszie Personen | — | Geverifieerd |
| Jaarrekeningen | BJ 2021 – BJ 2025 · 5 jarenzie Financiële cijfers | — | Geverifieerd |
Alle gegevens gecontroleerd op 19 okt 2026
Buiten deze verificatie
- Kwaliteit van producten en diensten
- Telefoonnummer en e-mailadres
- Beschrijving, logo en foto's
- Socialemedia-accounts
- Kredietwaardigheid of toekomstige resultaten
Verificatiecycli
- VRF-BE-2026-000089Eerste verificatie · Huidig · 19 okt 2026 – 19 okt 2027Geverifieerd
03Financiële cijfers
Vijf boekjaren,
Elk gecontroleerd bedrag werd vergeleken met de jaarrekening die bij het officiële register werd neergelegd. Het resultaatlabel van elk jaar is altijd openbaar.
| Kengetal | BJ 20211 jan – 31 dec | BJ 20221 jan – 31 dec | BJ 20231 jan – 31 dec | BJ 20241 jan – 31 dec | BJ 20251 jan – 31 dec | Verloop |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | Verlies | Winst | Winst | Winst | Winst | Winst in 4/5 |
| Omzet | € 42.856.014,88Geverifieerd | € 92.335.409,66Geverifieerd | € 115.934.073,68Geverifieerd | € 126.859.889,36Geverifieerd | € 139.196.858,80Geverifieerd | +225% sinds 2021 |
| Nettoresultaatna belastingen | € -8.995.905,80Geverifieerd | € 10.863.039,95Geverifieerd | € 15.228.340,57Geverifieerd | € 21.411.568,04Geverifieerd | € 16.609.980,60Geverifieerd | 2021–2025 |
| Eigen vermogen | € 24.847.391Geverifieerd | € 55.182.077,06Geverifieerd | € 69.675.874,73Geverifieerd | € 68.820.601,30Geverifieerd | € 68.600.660,26Geverifieerd | +176% sinds 2021 |
| Brutomarge | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | — |
| EBITDA | € -12.774.071,70Geverifieerd | € 17.331.787,55Geverifieerd | € 22.862.849,40Geverifieerd | € 28.859.929,71Geverifieerd | € 25.063.579,35Geverifieerd | 2021–2025 |
| Bron | — | — | — | — | — |
BJ 20251 jan – 31 dec
Winst- Omzet
- € 139.196.858,80Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 16.609.980,60Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 68.600.660,26Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 25.063.579,35Geverifieerd
BJ 20241 jan – 31 dec
Winst- Omzet
- € 126.859.889,36Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 21.411.568,04Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 68.820.601,30Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 28.859.929,71Geverifieerd
BJ 20231 jan – 31 dec
Winst- Omzet
- € 115.934.073,68Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 15.228.340,57Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 69.675.874,73Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 22.862.849,40Geverifieerd
BJ 20221 jan – 31 dec
Winst- Omzet
- € 92.335.409,66Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 10.863.039,95Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 55.182.077,06Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 17.331.787,55Geverifieerd
BJ 20211 jan – 31 dec
Verlies- Omzet
- € 42.856.014,88Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € -8.995.905,80Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 24.847.391Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € -12.774.071,70Geverifieerd
Verloop over de jaren
- Omzet+225% sinds 2021
- Nettoresultaat2021–2025
- Eigen vermogen+176% sinds 2021
- Brutomarge—
- EBITDA2021–2025
Wat de statussen en labels betekenen
- Winst · Verlies · Break-even
- Gebaseerd op het nettoresultaat van het boekjaar. Break-even: het nettoresultaat, positief of negatief, bedraagt hoogstens 1% van de omzet van dat jaar. Anders is een positief nettoresultaat een winst en een negatief een verlies. Heeft het jaar geen omzetcijfer, dan is het alleen break-even als het nettoresultaat precies 0 is.
- Geverifieerd
- Door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van de neergelegde jaarrekening of andere officiële bronnen, in een verificatie die vandaag geldig is.
- Niet bekendgemaakt
- Het bedrijf heeft ervoor gekozen deze waarde niet bekend te maken.
- Niet beschikbaar
- Er is geen waarde voor dit boekjaar.
- Bedrag verborgen door het bedrijf
- Het bedrijf heeft ervoor gekozen zijn bedragen niet te tonen. De boekjaren, de status van elke waarde en het resultaat van elk jaar blijven openbaar.
04Personen
Wie het en bezit
Leiding, eigenaars en bestuur, door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van officiële bronnen zoals het Belgisch Staatsblad en de neergelegde jaarrekeningen, en van de jaarverslagen die het bedrijf zelf publiceert.
- Werknemers
- 751,3 werknemers (VTE) · stand op 31 dec 2025
- Geverifieerd
CEO / zaakvoerder
- Christophe SegaertPerson in charge of daily managementSinds 2025Geverifieerd
Eigenaars / aandeelhouders
- Belgian Airport S.A.Shareholder · Vennootschap48,32% van de aandelenGeverifieerd
- SOWAERShareholder · Vennootschap35,87% van de aandelenGeverifieerd
- Sambrinvest S.A.Shareholder · Vennootschap13,68% van de aandelenGeverifieerd
- Overige aandeelhouders2 aandeelhouders, elk onder 5%, niet bij naam vermeld · 2,08% van de aandelenGeverifieerd
Raad van bestuur
- Société de Développement et de Participation du Bassin de CharleroiDirector · Sinds 2021Geverifieerd
- Alexis BallifDirector · Sinds 2026Geverifieerd
- Alain BelotDirector · Sinds 2021Geverifieerd
- Stéphane BurtonDirector · Sinds 2021Geverifieerd
- Giovanni CurtoloDirector · Sinds 2024Geverifieerd
- Marc DenèveDirector · Sinds 2021Geverifieerd
- Virginie DufrasneDirector · Sinds 2025Geverifieerd
- Corrado FischerDirector · Sinds 2026Geverifieerd
- Thierry HubertDirector · Sinds 2021Geverifieerd
- Massimo MerolaDirector · Sinds 2021Geverifieerd
- Gilles SamynDirector · Sinds 2021Geverifieerd
- MONICA ScarpaDirector · Sinds 2021Geverifieerd
- Michaël Van den KerkhoveDirector · Sinds 2026Geverifieerd
- Nastasja WartelDirector · Sinds 2021Geverifieerd
- Grégoire DupuisPermanent representative of a legal-person director of Société de Développement et de Participation du Bassin de Charleroi · Sinds 2022Geverifieerd
Enkel personen met de vermelding “Geverifieerd” werden door MeritVeri gecontroleerd in een geldige verificatie. “Eerder gecontroleerd” betekent dat die verificatie niet meer geldig is.
Staat u hier vermeld en wilt u niet getoond worden, laat het ons weten, dan verbergen we uw naam. Meer in ons privacybeleid.
05Bedrijfsgegevens
Bedrijfsgegevens
Bij elk gegeven staat waar het vandaan komt. Alleen gegevens met de vermelding 'Geverifieerd' werden door MeritVeri gecontroleerd.
- Officiële naam
- BRUSSELS SOUTH CHARLEROI AIRPORT
- Handelsnaam
- Brussels South Charleroi Airport
- Ondernemingsnummer
- 0444.556.344
- Geverifieerd
- Btw-nummer
- BE 0444.556.344
- Geverifieerd
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Fusillés 216040 CharleroiBelgië
- Geverifieerd
- Sector
- Transport en logistiek
- Opgericht
- 1991
- Geverifieerd
- Werknemers
- 751,3 VTEop 31 dec 2025
- Geverifieerd
- Telefoon
- +32 902 02 490
- Sociale media
- LinkedIn (wordt geopend in een nieuw tabblad)
Vermelding bijgewerkt op 19 okt 2026 · Onjuiste informatie melden
06Awards
Awards
Resultaten van gepubliceerde award-edities. Plaatsen worden door MeritVeri bepaald en zijn nooit te koop.
Nog geen gepubliceerde awardresultaten.
07Beoordelingen
Wat mensen
Ervaringen van klanten, werknemers en zakelijke relaties. Elke beoordeling wordt door MeritVeri nagekeken voordat ze verschijnt; het bedrijf kan ze niet verwijderen of herschikken.
0 gepubliceerde beoordelingen
- 5 sterren: 0 van 0
- 4 sterren: 0 van 0
- 3 sterren: 0 van 0
- 2 sterren: 0 van 0
- 1 ster: 0 van 0
- Klanten
- 0
- Werknemers
- 0
- Zakelijke relaties
- 0
Nog geen beoordelingen
Hebt u met Brussels South Charleroi Airport samengewerkt? Deel uw ervaring en help anderen kiezen.
Alleen beoordelingen die MeritVeri goedkeurde, worden getoond en meegeteld. Zo werken beoordelingen
Is dit uw bedrijf? Claim dit profiel
Houd het profiel actueel, reageer op beoordelingen en vraag een verificatie aan.
Klopt er iets niet in deze vermelding?
Laat het ons weten en we kijken het na. Er verandert niets zonder dat een mens het bekeken heeft.