Naar de hoofdinhoud

ENTREPRISE POECKES S.à r.l.

  • Rumelange, Luxemburg
  • Bouw en renovatie
  • Sinds 1971
  • poeckes.lu
  • Geverifieerdgeldig tot 19 okt 2027
—Werknemers
1971OpgerichtGeverifieerd
5/5Gecontroleerde boekjarenBJ 2018 – BJ 2022
—Gemiddelde scoreNog geen beoordelingen
0AwardsNog geen gepubliceerde awards

01Overzicht

Over ENTREPRISE POECKES S.à r.l.

Korte beschrijving door MeritVeri

Family-owned general-construction and civil-engineering contractor based in Rumelange in southern Luxembourg, active since 1924 (earlier in iron-ore mining). It describes itself as one of the larger building contractors in the south of the country.

Weergegeven in het Engels – er is nog geen beschrijving in uw taal.

Op dit profiel

  1. 02VerificatieGeverifieerd7 gegevens gecontroleerd door MeritVeri
  2. 03Financiële cijfersBJ 2018 – BJ 2022
  3. 04PersonenCEO / zaakvoerder, bij naam
  4. 06AwardsNog geen gepubliceerde awards
  5. 07BeoordelingenNog geen beoordelingen

02Verificatie

Per gegeven gecontroleerd

MeritVeri controleert elk gegeven aan de hand van officiële openbare bronnen, de eigen publicaties van het bedrijf of bewijsstukken, en vermeldt precies wat gecontroleerd is. Niets op deze lijst is te koop.

Geverifieerd

Geverifieerd op 19 oktober 2026, geldig tot het einde van 19 oktober 2027 (Brusselse tijd).

VRF-LU-2026-000144
  • Officiële openbare bronnenOndernemingsregister, Balanscentrale, Staatsblad, EU-btw-systeem en LEI-gegevens
  • Door het bedrijf gepubliceerdDe jaarverslagen en de website die het bedrijf zelf publiceert
  • MeritVeri beslistMeritVeri beslist over elke verificatie en legt die vast met datum en referentie

Wat werd gecontroleerd7 gegevens

Gegevens die MeritVeri controleerde, met de gecontroleerde waarde, de bron en de status van elk gegeven
GegevenGecontroleerde waardeBronStatus
RegistratienummerB9634—Geverifieerd
Btw-nummerLU17108325—Geverifieerd
Adres van de maatschappelijke zetel15 Rue de l'Usine, 3754 Rumelange—Geverifieerd
Websitehttps://www.poeckes.lu/—Geverifieerd
Oprichtingsjaar1971—Geverifieerd
CEO / zaakvoerder1 persoonzie Personen—Geverifieerd
JaarrekeningenBJ 2018 – BJ 2022 · 5 jarenzie Financiële cijfers—Geverifieerd

Alle gegevens gecontroleerd op 19 okt 2026

Buiten deze verificatie

  • Kwaliteit van producten en diensten
  • Telefoonnummer en e-mailadres
  • Beschrijving, logo en foto's
  • Socialemedia-accounts
  • Kredietwaardigheid of toekomstige resultaten

Verificatiecycli

  1. VRF-LU-2026-000144Eerste verificatie · Huidig · 19 okt 2026 – 19 okt 2027Geverifieerd

03Financiële cijfers

Vijf boekjaren, gecontroleerd

Elk gecontroleerd bedrag werd vergeleken met de jaarrekening die bij het officiële register werd neergelegd. Het resultaatlabel van elk jaar is altijd openbaar.

  • Geverifieerd
  • Niet bekendgemaakt
  • Niet beschikbaar

EUR · boekjaar = kalenderjaar

Financiële resultaten BJ 2018 tot BJ 2022, oudste eerst. Bij elke waarde staat de verificatiestatus.
KengetalBJ 201831 decBJ 201931 decBJ 202031 decBJ 202131 decBJ 202231 decVerloop
Resultaat—————
Omzet€ 27.000.000Geverifieerd€ 25.500.000Geverifieerd€ 27.000.000Geverifieerd€ 32.500.000Geverifieerd€ 34.500.000Geverifieerd2018: € 27.000.0002019: € 25.500.0002020: € 27.000.0002021: € 32.500.0002022: € 34.500.000+28% sinds 2018
Nettoresultaatna belastingenNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaar—
Eigen vermogenNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaar—
BrutomargeNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaar—
EBITDANiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaar—
Bron—————

BJ 202231 dec

Omzet
€ 34.500.000Geverifieerd
Nettoresultaat
Niet beschikbaar
Eigen vermogen
Niet beschikbaar
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
Niet beschikbaar

BJ 202131 dec

Omzet
€ 32.500.000Geverifieerd
Nettoresultaat
Niet beschikbaar
Eigen vermogen
Niet beschikbaar
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
Niet beschikbaar

BJ 202031 dec

Omzet
€ 27.000.000Geverifieerd
Nettoresultaat
Niet beschikbaar
Eigen vermogen
Niet beschikbaar
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
Niet beschikbaar

BJ 201931 dec

Omzet
€ 25.500.000Geverifieerd
Nettoresultaat
Niet beschikbaar
Eigen vermogen
Niet beschikbaar
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
Niet beschikbaar

BJ 201831 dec

Omzet
€ 27.000.000Geverifieerd
Nettoresultaat
Niet beschikbaar
Eigen vermogen
Niet beschikbaar
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
Niet beschikbaar
Wat de statussen en labels betekenen
Winst · Verlies · Break-even
Gebaseerd op het nettoresultaat van het boekjaar. Break-even: het nettoresultaat, positief of negatief, bedraagt hoogstens 1% van de omzet van dat jaar. Anders is een positief nettoresultaat een winst en een negatief een verlies. Heeft het jaar geen omzetcijfer, dan is het alleen break-even als het nettoresultaat precies 0 is.
Geverifieerd
Door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van de neergelegde jaarrekening of andere officiële bronnen, in een verificatie die vandaag geldig is.
Niet bekendgemaakt
Het bedrijf heeft ervoor gekozen deze waarde niet bekend te maken.
Niet beschikbaar
Er is geen waarde voor dit boekjaar.
Bedrag verborgen door het bedrijf
Het bedrijf heeft ervoor gekozen zijn bedragen niet te tonen. De boekjaren, de status van elke waarde en het resultaat van elk jaar blijven openbaar.

04Personen

Wie het leidt en bezit

Leiding, eigenaars en bestuur, door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van officiële bronnen zoals het Belgisch Staatsblad en de neergelegde jaarrekeningen, en van de jaarverslagen die het bedrijf zelf publiceert.

CEO / zaakvoerderGecontroleerd op 19 okt 2026

  • Paul NathanGérant
    Sinds 2015Geverifieerd

Enkel personen met de vermelding “Geverifieerd” werden door MeritVeri gecontroleerd in een geldige verificatie. “Eerder gecontroleerd” betekent dat die verificatie niet meer geldig is.

Staat u hier vermeld en wilt u niet getoond worden, laat het ons weten, dan verbergen we uw naam. Meer in ons privacybeleid.

05Bedrijfsgegevens

Bedrijfsgegevens

Bij elk gegeven staat waar het vandaan komt. Alleen gegevens met de vermelding 'Geverifieerd' werden door MeritVeri gecontroleerd.

Officiële naam
ENTREPRISE POECKES S.à r.l.
RCS-nummer
B9634
Geverifieerd
Btw-nummer
LU17108325
Geverifieerd
Maatschappelijke zetel
15 Rue de l'Usine3754 RumelangeLuxemburg
Geverifieerd
Sector
Bouw en renovatie
Opgericht
1971
Geverifieerd

Vermelding bijgewerkt op 19 okt 2026 · Onjuiste informatie melden

06Awards

Awards

Resultaten van gepubliceerde award-edities. Plaatsen worden door MeritVeri bepaald en zijn nooit te koop.

Nog geen gepubliceerde awardresultaten.

07Beoordelingen

Wat mensen melden

Ervaringen van klanten, werknemers en zakelijke relaties. Elke beoordeling wordt door MeritVeri nagekeken voordat ze verschijnt; het bedrijf kan ze niet verwijderen of herschikken.

—

0 gepubliceerde beoordelingen

  • 5 sterren: 0 van 0
  • 4 sterren: 0 van 0
  • 3 sterren: 0 van 0
  • 2 sterren: 0 van 0
  • 1 ster: 0 van 0
Klanten
0
Werknemers
0
Zakelijke relaties
0
Beoordeling schrijven

Nog geen beoordelingen

Hebt u met ENTREPRISE POECKES S.à r.l. samengewerkt? Deel uw ervaring en help anderen kiezen.

Schrijf de eerste beoordeling

Alleen beoordelingen die MeritVeri goedkeurde, worden getoond en meegeteld. Zo werken beoordelingen

Is dit uw bedrijf? Claim dit profiel

Houd het profiel actueel, reageer op beoordelingen en vraag een verificatie aan.

Klopt er iets niet in deze vermelding?

Laat het ons weten en we kijken het na. Er verandert niets zonder dat een mens het bekeken heeft.