Naar de hoofdinhoud

Entry Point North Belgium

  • Geverifieerdgeldig tot 19 okt 2027
16,6VTEWerknemersGeverifieerdop 31 dec 2024
2018OpgerichtGeverifieerd
4/5Gecontroleerde boekjarenBJ 2021 – BJ 2024
—Gemiddelde scoreNog geen beoordelingen
0AwardsNog geen gepubliceerde awards

01Overzicht

Over Entry Point North Belgium

Korte beschrijving door MeritVeri

Entry Point North Belgium is the Belgian training centre of Entry Point North, an air traffic services training and consultancy provider. It runs in partnership with skeyes at Steenokkerzeel since 2018, offering air traffic control, ATSEP and FISO training with full simulator facilities.

Weergegeven in het Engels – er is nog geen beschrijving in uw taal.

Op dit profiel

  1. 02VerificatieGeverifieerd9 gegevens gecontroleerd door MeritVeri
  2. 03Financiële cijfersWinst in 4 van 4 jaren · BJ 2021 – BJ 2024
  3. 04PersonenCEO / zaakvoerder en 11 bestuurders, bij naam
  4. 06AwardsNog geen gepubliceerde awards
  5. 07BeoordelingenNog geen beoordelingen

02Verificatie

Per gegeven gecontroleerd

MeritVeri controleert elk gegeven aan de hand van officiële openbare bronnen, de eigen publicaties van het bedrijf of bewijsstukken, en vermeldt precies wat gecontroleerd is. Niets op deze lijst is te koop.

Geverifieerd

Geverifieerd op 19 oktober 2026, geldig tot het einde van 19 oktober 2027 (Brusselse tijd).

VRF-BE-2026-000127
  • Officiële openbare bronnenOndernemingsregister, Balanscentrale, Staatsblad, EU-btw-systeem en LEI-gegevens
  • Door het bedrijf gepubliceerdDe jaarverslagen en de website die het bedrijf zelf publiceert
  • MeritVeri beslistMeritVeri beslist over elke verificatie en legt die vast met datum en referentie

Wat werd gecontroleerd9 gegevens

Gegevens die MeritVeri controleerde, met de gecontroleerde waarde, de bron en de status van elk gegeven
GegevenGecontroleerde waardeBronStatus
Registratienummer0691.631.279—Geverifieerd
Btw-nummerBE 0691.631.279—Geverifieerd
Adres van de maatschappelijke zetelSquare de Meeûs 35, 1000 Bruxelles—Geverifieerd
Websitehttps://www.entrypointnorth.com/—Geverifieerd
Oprichtingsjaar2018—Geverifieerd
Aantal werknemers16,6 VTEop 31 dec 2024—Geverifieerd
CEO / zaakvoerder1 persoonzie Personen—Geverifieerd
Raad van bestuur11 bestuurderszie Personen—Geverifieerd
JaarrekeningenBJ 2021 – BJ 2024 · 4 jarenzie Financiële cijfers—Geverifieerd

Alle gegevens gecontroleerd op 19 okt 2026

Buiten deze verificatie

  • Kwaliteit van producten en diensten
  • Telefoonnummer en e-mailadres
  • Beschrijving, logo en foto's
  • Socialemedia-accounts
  • Kredietwaardigheid of toekomstige resultaten

Verificatiecycli

  1. VRF-BE-2026-000127Eerste verificatie · Huidig · 19 okt 2026 – 19 okt 2027Geverifieerd

03Financiële cijfers

Vier boekjaren, gecontroleerd

Elk gecontroleerd bedrag werd vergeleken met de jaarrekening die bij het officiële register werd neergelegd. Het resultaatlabel van elk jaar is altijd openbaar.

  • Geverifieerd
  • Niet bekendgemaakt
  • Niet beschikbaar

EUR · boekjaar = kalenderjaar

Financiële resultaten BJ 2021 tot BJ 2024, oudste eerst. Bij elke waarde staat de verificatiestatus.
KengetalBJ 20211 jan – 31 decBJ 20221 jan – 31 decBJ 20231 jan – 31 decBJ 20241 jan – 31 decVerloop
ResultaatWinstWinstWinstWinstWinst in 4/4
OmzetNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaar€ 12.584.980,88Geverifieerd—
Nettoresultaatna belastingen€ 524.406,77Geverifieerd€ 1.657.874,15Geverifieerd€ 413.068,98Geverifieerd€ 664.126,27Geverifieerd2021: € 524.406,772022: € 1.657.874,152023: € 413.068,982024: € 664.126,27+27% sinds 2021
Eigen vermogen€ 1.368.437,68Geverifieerd€ 3.026.311,83Geverifieerd€ 3.439.380,81Geverifieerd€ 4.103.507,08Geverifieerd2021: € 1.368.437,682022: € 3.026.311,832023: € 3.439.380,812024: € 4.103.507,08+200% sinds 2021
Brutomarge€ 1.569.891,19Geverifieerd€ 3.587.426,59Geverifieerd€ 2.240.115,17GeverifieerdNiet beschikbaar2021: € 1.569.891,192022: € 3.587.426,592023: € 2.240.115,17+43% sinds 2021
EBITDA€ 723.191,28Geverifieerd€ 2.267.853,23Geverifieerd€ 514.458,55Geverifieerd€ 919.469,34Geverifieerd2021: € 723.191,282022: € 2.267.853,232023: € 514.458,552024: € 919.469,34+27% sinds 2021
Bron————

BJ 20241 jan – 31 dec

Winst
Omzet
€ 12.584.980,88Geverifieerd
Nettoresultaat
€ 664.126,27Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 4.103.507,08Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 919.469,34Geverifieerd

BJ 20231 jan – 31 dec

Winst
Omzet
Niet beschikbaar
Nettoresultaat
€ 413.068,98Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 3.439.380,81Geverifieerd
Brutomarge
€ 2.240.115,17Geverifieerd
EBITDA
€ 514.458,55Geverifieerd

BJ 20221 jan – 31 dec

Winst
Omzet
Niet beschikbaar
Nettoresultaat
€ 1.657.874,15Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 3.026.311,83Geverifieerd
Brutomarge
€ 3.587.426,59Geverifieerd
EBITDA
€ 2.267.853,23Geverifieerd

BJ 20211 jan – 31 dec

Winst
Omzet
Niet beschikbaar
Nettoresultaat
€ 524.406,77Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 1.368.437,68Geverifieerd
Brutomarge
€ 1.569.891,19Geverifieerd
EBITDA
€ 723.191,28Geverifieerd
Wat de statussen en labels betekenen
Winst · Verlies · Break-even
Gebaseerd op het nettoresultaat van het boekjaar. Break-even: het nettoresultaat, positief of negatief, bedraagt hoogstens 1% van de omzet van dat jaar. Anders is een positief nettoresultaat een winst en een negatief een verlies. Heeft het jaar geen omzetcijfer, dan is het alleen break-even als het nettoresultaat precies 0 is.
Geverifieerd
Door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van de neergelegde jaarrekening of andere officiële bronnen, in een verificatie die vandaag geldig is.
Niet bekendgemaakt
Het bedrijf heeft ervoor gekozen deze waarde niet bekend te maken.
Niet beschikbaar
Er is geen waarde voor dit boekjaar.
Bedrag verborgen door het bedrijf
Het bedrijf heeft ervoor gekozen zijn bedragen niet te tonen. De boekjaren, de status van elke waarde en het resultaat van elk jaar blijven openbaar.

04Personen

Wie het leidt en bezit

Leiding, eigenaars en bestuur, door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van officiële bronnen zoals het Belgisch Staatsblad en de neergelegde jaarrekeningen, en van de jaarverslagen die het bedrijf zelf publiceert.

Werknemers
16,6 werknemers (VTE) · stand op 31 dec 2024
Geverifieerd

CEO / zaakvoerderGecontroleerd op 19 okt 2026

  • Herve RousseauManaging Director, Entry Point North Belgium
    Geverifieerd

Raad van bestuurGecontroleerd op 19 okt 2026

  • Anne Kathrine JensenDirector
    Geverifieerd
  • Johan DecuyperDirector · Sinds 2026
    Geverifieerd
  • Thierry GenardDirector · Sinds 2022
    Geverifieerd
  • Flemming HansenDirector · Sinds 2018
    Geverifieerd
  • Anne JensenDirector · Sinds 2018
    Geverifieerd
  • Anna-Ornella VitielloDirector · Sinds 2026
    Geverifieerd
  • Philippe WitpasDirector · Sinds 2024
    Geverifieerd
  • Hans PletsPerson in charge of daily management · Sinds 2021
    Geverifieerd
  • Joseph RousseauPerson in charge of daily management · Sinds 2025
    Geverifieerd
  • Alex Van BiervlietPerson in charge of daily management · Sinds 2022
    Geverifieerd
  • Sebastian WagnerPerson in charge of daily management · Sinds 2018
    Geverifieerd

Enkel personen met de vermelding “Geverifieerd” werden door MeritVeri gecontroleerd in een geldige verificatie. “Eerder gecontroleerd” betekent dat die verificatie niet meer geldig is.

Staat u hier vermeld en wilt u niet getoond worden, laat het ons weten, dan verbergen we uw naam. Meer in ons privacybeleid.

05Bedrijfsgegevens

Bedrijfsgegevens

Bij elk gegeven staat waar het vandaan komt. Alleen gegevens met de vermelding 'Geverifieerd' werden door MeritVeri gecontroleerd.

Officiële naam
Entry Point North Belgium
Handelsnaam
Entry Point North Belgium
Ondernemingsnummer
0691.631.279
Geverifieerd
Btw-nummer
BE 0691.631.279
Geverifieerd
Maatschappelijke zetel
Square de Meeûs 351000 BruxellesBelgië
Geverifieerd
Sector
Onderwijs en opleiding
Opgericht
2018
Geverifieerd
Werknemers
16,6 VTEop 31 dec 2024
Geverifieerd

Vermelding bijgewerkt op 19 okt 2026 · Onjuiste informatie melden

06Awards

Awards

Resultaten van gepubliceerde award-edities. Plaatsen worden door MeritVeri bepaald en zijn nooit te koop.

Nog geen gepubliceerde awardresultaten.

07Beoordelingen

Wat mensen melden

Ervaringen van klanten, werknemers en zakelijke relaties. Elke beoordeling wordt door MeritVeri nagekeken voordat ze verschijnt; het bedrijf kan ze niet verwijderen of herschikken.

—

0 gepubliceerde beoordelingen

  • 5 sterren: 0 van 0
  • 4 sterren: 0 van 0
  • 3 sterren: 0 van 0
  • 2 sterren: 0 van 0
  • 1 ster: 0 van 0
Klanten
0
Werknemers
0
Zakelijke relaties
0
Beoordeling schrijven

Nog geen beoordelingen

Hebt u met Entry Point North Belgium samengewerkt? Deel uw ervaring en help anderen kiezen.

Schrijf de eerste beoordeling

Alleen beoordelingen die MeritVeri goedkeurde, worden getoond en meegeteld. Zo werken beoordelingen

Is dit uw bedrijf? Claim dit profiel

Houd het profiel actueel, reageer op beoordelingen en vraag een verificatie aan.

Klopt er iets niet in deze vermelding?

Laat het ons weten en we kijken het na. Er verandert niets zonder dat een mens het bekeken heeft.