FN Herstal
FN HERSTALOndernemingsnummer 0441.928.931
- Geverifieerdgeldig tot 19 okt 2027
01Overzicht
Over FN Herstal
Korte beschrijving door MeritVeri
FN Herstal is a Belgian light-weapons designer and manufacturer supplying defence and security customers such as armed forces, law enforcement and special forces. It is the cornerstone of the FN Browning Group, which also includes the Browning and Winchester hunting and sport-shooting brands, employs about 4,100 people and reported 2024 revenue of EUR 934 million.
Weergegeven in het Engels – er is nog geen beschrijving in uw taal.
Op dit profiel
02Verificatie
Per gegeven
MeritVeri controleert elk gegeven aan de hand van officiële openbare bronnen, de eigen publicaties van het bedrijf of bewijsstukken, en vermeldt precies wat gecontroleerd is. Niets op deze lijst is te koop.
Geverifieerd op 19 oktober 2026, geldig tot het einde van 19 oktober 2027 (Brusselse tijd).
- Officiële openbare bronnenOndernemingsregister, Balanscentrale, Staatsblad, EU-btw-systeem en LEI-gegevens
- Door het bedrijf gepubliceerdDe jaarverslagen en de website die het bedrijf zelf publiceert
- MeritVeri beslistMeritVeri beslist over elke verificatie en legt die vast met datum en referentie
Wat werd gecontroleerd
| Gegeven | Gecontroleerde waarde | Bron | Status |
|---|---|---|---|
| Registratienummer | 0441.928.931 | — | Geverifieerd |
| Btw-nummer | BE 0441.928.931 | — | Geverifieerd |
| Adres van de maatschappelijke zetel | Voie de Liège 33, 4040 Herstal | — | Geverifieerd |
| Website | https://fnherstal.com/ | — | Geverifieerd |
| Oprichtingsjaar | 1990 | — | Geverifieerd |
| Aantal werknemers | 1.488,8 VTEop 31 dec 2025 | — | Geverifieerd |
| CEO / zaakvoerder | 1 persoonzie Personen | — | Geverifieerd |
| Eigenaars / aandeelhouders | 1 aandeelhouderzie Personen | — | Geverifieerd |
| Raad van bestuur | 9 bestuurderszie Personen | — | Geverifieerd |
| Jaarrekeningen | BJ 2021 – BJ 2025 · 5 jarenzie Financiële cijfers | — | Geverifieerd |
Alle gegevens gecontroleerd op 19 okt 2026
Buiten deze verificatie
- Kwaliteit van producten en diensten
- Telefoonnummer en e-mailadres
- Beschrijving, logo en foto's
- Socialemedia-accounts
- Kredietwaardigheid of toekomstige resultaten
Verificatiecycli
- VRF-BE-2026-000086Eerste verificatie · Huidig · 19 okt 2026 – 19 okt 2027Geverifieerd
03Financiële cijfers
Vijf boekjaren,
Elk gecontroleerd bedrag werd vergeleken met de jaarrekening die bij het officiële register werd neergelegd. Het resultaatlabel van elk jaar is altijd openbaar.
| Kengetal | BJ 20211 jan – 31 dec | BJ 20221 jan – 31 dec | BJ 20231 jan – 31 dec | BJ 20241 jan – 31 dec | BJ 20251 jan – 31 dec | Verloop |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | Verlies | Verlies | Winst | Winst | Winst | Winst in 3/5 |
| Omzet | € 250.019.378,88Geverifieerd | € 273.302.033,90Geverifieerd | € 305.221.780,51Geverifieerd | € 360.728.438,96Geverifieerd | € 421.971.607,62Geverifieerd | +69% sinds 2021 |
| Nettoresultaatna belastingen | € -25.717.402,84Geverifieerd | € -29.013.359,05Geverifieerd | € 66.063.854,33Geverifieerd | € 21.284.559,81Geverifieerd | € 65.355.405,55Geverifieerd | 2021–2025 |
| Eigen vermogen | € 386.293.153,84Geverifieerd | € 357.279.794,79Geverifieerd | € 421.343.649,12Geverifieerd | € 409.628.208,93Geverifieerd | € 459.983.614,48Geverifieerd | +19% sinds 2021 |
| Brutomarge | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | — |
| EBITDA | € -1.681.788,63Geverifieerd | € -13.460.045,50Geverifieerd | € 22.811.330,33Geverifieerd | € 38.428.000,65Geverifieerd | € 77.386.201,48Geverifieerd | 2021–2025 |
| Bron | — | — | — | — | — |
BJ 20251 jan – 31 dec
Winst- Omzet
- € 421.971.607,62Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 65.355.405,55Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 459.983.614,48Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 77.386.201,48Geverifieerd
BJ 20241 jan – 31 dec
Winst- Omzet
- € 360.728.438,96Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 21.284.559,81Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 409.628.208,93Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 38.428.000,65Geverifieerd
BJ 20231 jan – 31 dec
Winst- Omzet
- € 305.221.780,51Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 66.063.854,33Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 421.343.649,12Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 22.811.330,33Geverifieerd
BJ 20221 jan – 31 dec
Verlies- Omzet
- € 273.302.033,90Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € -29.013.359,05Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 357.279.794,79Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € -13.460.045,50Geverifieerd
BJ 20211 jan – 31 dec
Verlies- Omzet
- € 250.019.378,88Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € -25.717.402,84Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 386.293.153,84Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € -1.681.788,63Geverifieerd
Verloop over de jaren
- Omzet+69% sinds 2021
- Nettoresultaat2021–2025
- Eigen vermogen+19% sinds 2021
- Brutomarge—
- EBITDA2021–2025
Wat de statussen en labels betekenen
- Winst · Verlies · Break-even
- Gebaseerd op het nettoresultaat van het boekjaar. Break-even: het nettoresultaat, positief of negatief, bedraagt hoogstens 1% van de omzet van dat jaar. Anders is een positief nettoresultaat een winst en een negatief een verlies. Heeft het jaar geen omzetcijfer, dan is het alleen break-even als het nettoresultaat precies 0 is.
- Geverifieerd
- Door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van de neergelegde jaarrekening of andere officiële bronnen, in een verificatie die vandaag geldig is.
- Niet bekendgemaakt
- Het bedrijf heeft ervoor gekozen deze waarde niet bekend te maken.
- Niet beschikbaar
- Er is geen waarde voor dit boekjaar.
- Bedrag verborgen door het bedrijf
- Het bedrijf heeft ervoor gekozen zijn bedragen niet te tonen. De boekjaren, de status van elke waarde en het resultaat van elk jaar blijven openbaar.
04Personen
Wie het en bezit
Leiding, eigenaars en bestuur, door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van officiële bronnen zoals het Belgisch Staatsblad en de neergelegde jaarrekeningen, en van de jaarverslagen die het bedrijf zelf publiceert.
- Werknemers
- 1.488,8 werknemers (VTE) · stand op 31 dec 2025
- Geverifieerd
CEO / zaakvoerder
- Julien CompèrePerson in charge of daily management of FN Herstal; also CEO of FN Browning GroupGeverifieerd
Eigenaars / aandeelhouders
- Wallonie EntreprendreOwner of the FN Browning Group · VennootschapGeverifieerd
Raad van bestuur
- Lionel BlanchardDirector · Sinds 2025Geverifieerd
- Emmanuel BoisdenghienDirector · Sinds 2023Geverifieerd
- Fabienne BozetDirector · Sinds 2023Geverifieerd
- Derrick-Philippe GosselinDirector · Sinds 2023Geverifieerd
- Astrid PieronDirector · Sinds 2021Geverifieerd
- Yves PreteDirector · Sinds 2021Geverifieerd
- Marie-Christine VanbockestalDirector · Sinds 2023Geverifieerd
- Olivier VanderijstDirector · Sinds 2014Geverifieerd
- Joyce WieczorekDirector · Sinds 2021Geverifieerd
Enkel personen met de vermelding “Geverifieerd” werden door MeritVeri gecontroleerd in een geldige verificatie. “Eerder gecontroleerd” betekent dat die verificatie niet meer geldig is.
Staat u hier vermeld en wilt u niet getoond worden, laat het ons weten, dan verbergen we uw naam. Meer in ons privacybeleid.
05Bedrijfsgegevens
Bedrijfsgegevens
Bij elk gegeven staat waar het vandaan komt. Alleen gegevens met de vermelding 'Geverifieerd' werden door MeritVeri gecontroleerd.
- Officiële naam
- FN HERSTAL
- Handelsnaam
- FN Herstal
- Ondernemingsnummer
- 0441.928.931
- Geverifieerd
- Btw-nummer
- BE 0441.928.931
- Geverifieerd
- Maatschappelijke zetel
- Voie de Liège 334040 HerstalBelgië
- Geverifieerd
- Sector
- Productie en industrie
- Opgericht
- 1990
- Geverifieerd
- Werknemers
- 1.488,8 VTEop 31 dec 2025
- Geverifieerd
- E-mailadres
- info@fnherstal.com
- Telefoon
- +32 4 240 81 11
- Sociale media
- LinkedIn (wordt geopend in een nieuw tabblad)
Vermelding bijgewerkt op 19 okt 2026 · Onjuiste informatie melden
06Awards
Awards
Resultaten van gepubliceerde award-edities. Plaatsen worden door MeritVeri bepaald en zijn nooit te koop.
Nog geen gepubliceerde awardresultaten.
07Beoordelingen
Wat mensen
Ervaringen van klanten, werknemers en zakelijke relaties. Elke beoordeling wordt door MeritVeri nagekeken voordat ze verschijnt; het bedrijf kan ze niet verwijderen of herschikken.
0 gepubliceerde beoordelingen
- 5 sterren: 0 van 0
- 4 sterren: 0 van 0
- 3 sterren: 0 van 0
- 2 sterren: 0 van 0
- 1 ster: 0 van 0
- Klanten
- 0
- Werknemers
- 0
- Zakelijke relaties
- 0
Nog geen beoordelingen
Hebt u met FN Herstal samengewerkt? Deel uw ervaring en help anderen kiezen.
Alleen beoordelingen die MeritVeri goedkeurde, worden getoond en meegeteld. Zo werken beoordelingen
Is dit uw bedrijf? Claim dit profiel
Houd het profiel actueel, reageer op beoordelingen en vraag een verificatie aan.
Klopt er iets niet in deze vermelding?
Laat het ons weten en we kijken het na. Er verandert niets zonder dat een mens het bekeken heeft.