Naar de hoofdinhoud

Le Sanglier des Ardennes

  • Geverifieerdgeldig tot 19 okt 2027
136,3VTEWerknemersGeverifieerdop 31 dec 2025
1976OpgerichtGeverifieerd
5/5Gecontroleerde boekjarenBJ 2021 – BJ 2025
—Gemiddelde scoreNog geen beoordelingen
0AwardsNog geen gepubliceerde awards

01Overzicht

Over Le Sanglier des Ardennes

Korte beschrijving door MeritVeri

Five-star hotel in the centre of Durbuy in the Belgian Ardennes, offering rooms and suites, a spa, several restaurants, seminar rooms and wedding events. It states that it is part of the SDA group.

Weergegeven in het Engels – er is nog geen beschrijving in uw taal.

Op dit profiel

  1. 02VerificatieGeverifieerd8 gegevens gecontroleerd door MeritVeri
  2. 03Financiële cijfersWinst in 0 van 5 jaren · BJ 2021 – BJ 2025
  3. 04Personen9 bestuurders, bij naam
  4. 06AwardsNog geen gepubliceerde awards
  5. 07BeoordelingenNog geen beoordelingen

02Verificatie

Per gegeven gecontroleerd

MeritVeri controleert elk gegeven aan de hand van officiële openbare bronnen, de eigen publicaties van het bedrijf of bewijsstukken, en vermeldt precies wat gecontroleerd is. Niets op deze lijst is te koop.

Geverifieerd

Geverifieerd op 19 oktober 2026, geldig tot het einde van 19 oktober 2027 (Brusselse tijd).

VRF-BE-2026-000046
  • Officiële openbare bronnenOndernemingsregister, Balanscentrale, Staatsblad, EU-btw-systeem en LEI-gegevens
  • Door het bedrijf gepubliceerdDe jaarverslagen en de website die het bedrijf zelf publiceert
  • MeritVeri beslistMeritVeri beslist over elke verificatie en legt die vast met datum en referentie

Wat werd gecontroleerd8 gegevens

Gegevens die MeritVeri controleerde, met de gecontroleerde waarde, de bron en de status van elk gegeven
GegevenGecontroleerde waardeBronStatus
Registratienummer0415.861.764—Geverifieerd
Btw-nummerBE 0415.861.764—Geverifieerd
Adres van de maatschappelijke zetelRue du Comte Théodule d'Ursel 14, 6940 Durbuy—Geverifieerd
Websitehttps://www.sanglier-durbuy.be/—Geverifieerd
Oprichtingsjaar1976—Geverifieerd
Aantal werknemers136,3 VTEop 31 dec 2025—Geverifieerd
Raad van bestuur9 bestuurderszie Personen—Geverifieerd
JaarrekeningenBJ 2021 – BJ 2025 · 5 jarenzie Financiële cijfers—Geverifieerd

Alle gegevens gecontroleerd op 19 okt 2026

Buiten deze verificatie

  • Kwaliteit van producten en diensten
  • Telefoonnummer en e-mailadres
  • Beschrijving, logo en foto's
  • Socialemedia-accounts
  • Kredietwaardigheid of toekomstige resultaten

Verificatiecycli

  1. VRF-BE-2026-000046Eerste verificatie · Huidig · 19 okt 2026 – 19 okt 2027Geverifieerd

03Financiële cijfers

Vijf boekjaren, gecontroleerd

Elk gecontroleerd bedrag werd vergeleken met de jaarrekening die bij het officiële register werd neergelegd. Het resultaatlabel van elk jaar is altijd openbaar.

  • Geverifieerd
  • Niet bekendgemaakt
  • Niet beschikbaar

EUR · boekjaar = kalenderjaar

Financiële resultaten BJ 2021 tot BJ 2025, oudste eerst. Bij elke waarde staat de verificatiestatus.
KengetalBJ 20211 jan – 31 decBJ 20221 jan – 31 decBJ 20231 jan – 31 decBJ 20241 jan – 31 decBJ 20251 jan – 31 decVerloop
ResultaatVerliesBreak-evenVerliesVerliesVerliesWinst in 0/5
Omzet€ 13.293.675,36Geverifieerd€ 20.463.319,95Geverifieerd€ 19.442.749,56Geverifieerd€ 21.997.984,41Geverifieerd€ 21.461.155,64Geverifieerd2021: € 13.293.675,362022: € 20.463.319,952023: € 19.442.749,562024: € 21.997.984,412025: € 21.461.155,64+61% sinds 2021
Nettoresultaatna belastingen€ -1.901.874,66Geverifieerd€ 130.690,24Geverifieerd€ -1.977.884,82Geverifieerd€ -1.087.405,17Geverifieerd€ -1.538.687,41Geverifieerd2021: € -1.901.874,662022: € 130.690,242023: € -1.977.884,822024: € -1.087.405,172025: € -1.538.687,412021–2025
Eigen vermogen€ -2.277.540,75Geverifieerd€ 7.821.506,69Geverifieerd€ 5.811.978,80Geverifieerd€ 4.695.430,79Geverifieerd€ 3.203.080,71Geverifieerd2021: € -2.277.540,752022: € 7.821.506,692023: € 5.811.978,802024: € 4.695.430,792025: € 3.203.080,712021–2025
BrutomargeNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaar—
EBITDA€ 4.766.361,41Geverifieerd€ 3.905.003,63Geverifieerd€ 1.913.799,33Geverifieerd€ 2.605.373,14Geverifieerd€ 2.419.838,72Geverifieerd2021: € 4.766.361,412022: € 3.905.003,632023: € 1.913.799,332024: € 2.605.373,142025: € 2.419.838,72-49% sinds 2021
Bron—————

BJ 20251 jan – 31 dec

Verlies
Omzet
€ 21.461.155,64Geverifieerd
Nettoresultaat
€ -1.538.687,41Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 3.203.080,71Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 2.419.838,72Geverifieerd

BJ 20241 jan – 31 dec

Verlies
Omzet
€ 21.997.984,41Geverifieerd
Nettoresultaat
€ -1.087.405,17Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 4.695.430,79Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 2.605.373,14Geverifieerd

BJ 20231 jan – 31 dec

Verlies
Omzet
€ 19.442.749,56Geverifieerd
Nettoresultaat
€ -1.977.884,82Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 5.811.978,80Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 1.913.799,33Geverifieerd

BJ 20221 jan – 31 dec

Break-even
Omzet
€ 20.463.319,95Geverifieerd
Nettoresultaat
€ 130.690,24Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 7.821.506,69Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 3.905.003,63Geverifieerd

BJ 20211 jan – 31 dec

Verlies
Omzet
€ 13.293.675,36Geverifieerd
Nettoresultaat
€ -1.901.874,66Geverifieerd
Eigen vermogen
€ -2.277.540,75Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 4.766.361,41Geverifieerd
Wat de statussen en labels betekenen
Winst · Verlies · Break-even
Gebaseerd op het nettoresultaat van het boekjaar. Break-even: het nettoresultaat, positief of negatief, bedraagt hoogstens 1% van de omzet van dat jaar. Anders is een positief nettoresultaat een winst en een negatief een verlies. Heeft het jaar geen omzetcijfer, dan is het alleen break-even als het nettoresultaat precies 0 is.
Geverifieerd
Door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van de neergelegde jaarrekening of andere officiële bronnen, in een verificatie die vandaag geldig is.
Niet bekendgemaakt
Het bedrijf heeft ervoor gekozen deze waarde niet bekend te maken.
Niet beschikbaar
Er is geen waarde voor dit boekjaar.
Bedrag verborgen door het bedrijf
Het bedrijf heeft ervoor gekozen zijn bedragen niet te tonen. De boekjaren, de status van elke waarde en het resultaat van elk jaar blijven openbaar.

04Personen

Wie het leidt en bezit

Leiding, eigenaars en bestuur, door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van officiële bronnen zoals het Belgisch Staatsblad en de neergelegde jaarrekeningen, en van de jaarverslagen die het bedrijf zelf publiceert.

Werknemers
136,3 werknemers (VTE) · stand op 31 dec 2025
Geverifieerd

Raad van bestuurGecontroleerd op 19 okt 2026

  • NAXIVALDirector · Sinds 2025
    Geverifieerd
  • SDA HOLDINGDirector · Sinds 2025
    Geverifieerd
  • BlueboldDirector · Sinds 2025
    Geverifieerd
  • Bernard van BeekPermanent representative of a legal-person director of NAXIVAL · Sinds 2025
    Geverifieerd
  • Ben JansenPermanent representative of a legal-person director of SDA HOLDING · Sinds 2025
    Geverifieerd
  • Benoit BronckartPermanent representative of a legal-person director of Bluebold · Sinds 2023
    Geverifieerd
  • Bernard van BeekPermanent representative of a legal-person director of Bluebold · Sinds 2025
    Geverifieerd
  • BlueboldPerson in charge of daily management · Sinds 2023
    Geverifieerd
  • Enterprise 0521.873.163Managing director · Sinds 2018
    Geverifieerd

Enkel personen met de vermelding “Geverifieerd” werden door MeritVeri gecontroleerd in een geldige verificatie. “Eerder gecontroleerd” betekent dat die verificatie niet meer geldig is.

Staat u hier vermeld en wilt u niet getoond worden, laat het ons weten, dan verbergen we uw naam. Meer in ons privacybeleid.

05Bedrijfsgegevens

Bedrijfsgegevens

Bij elk gegeven staat waar het vandaan komt. Alleen gegevens met de vermelding 'Geverifieerd' werden door MeritVeri gecontroleerd.

Officiële naam
LE SANGLIER DES ARDENNES
Handelsnaam
Le Sanglier des Ardennes
Ondernemingsnummer
0415.861.764
Geverifieerd
Btw-nummer
BE 0415.861.764
Geverifieerd
Maatschappelijke zetel
Rue du Comte Théodule d'Ursel 146940 DurbuyBelgië
Geverifieerd
Sector
Horeca
Opgericht
1976
Geverifieerd
Werknemers
136,3 VTEop 31 dec 2025
Geverifieerd

Vermelding bijgewerkt op 19 okt 2026 · Onjuiste informatie melden

06Awards

Awards

Resultaten van gepubliceerde award-edities. Plaatsen worden door MeritVeri bepaald en zijn nooit te koop.

Nog geen gepubliceerde awardresultaten.

07Beoordelingen

Wat mensen melden

Ervaringen van klanten, werknemers en zakelijke relaties. Elke beoordeling wordt door MeritVeri nagekeken voordat ze verschijnt; het bedrijf kan ze niet verwijderen of herschikken.

—

0 gepubliceerde beoordelingen

  • 5 sterren: 0 van 0
  • 4 sterren: 0 van 0
  • 3 sterren: 0 van 0
  • 2 sterren: 0 van 0
  • 1 ster: 0 van 0
Klanten
0
Werknemers
0
Zakelijke relaties
0
Beoordeling schrijven

Nog geen beoordelingen

Hebt u met Le Sanglier des Ardennes samengewerkt? Deel uw ervaring en help anderen kiezen.

Schrijf de eerste beoordeling

Alleen beoordelingen die MeritVeri goedkeurde, worden getoond en meegeteld. Zo werken beoordelingen

Is dit uw bedrijf? Claim dit profiel

Houd het profiel actueel, reageer op beoordelingen en vraag een verificatie aan.

Klopt er iets niet in deze vermelding?

Laat het ons weten en we kijken het na. Er verandert niets zonder dat een mens het bekeken heeft.