Naar de hoofdinhoud

Martin's Hotels

  • Geverifieerdgeldig tot 19 okt 2027
239,6VTEWerknemersGeverifieerdop 31 dec 2024
1982OpgerichtGeverifieerd
4/5Gecontroleerde boekjarenBJ 2021 – BJ 2024
—Gemiddelde scoreNog geen beoordelingen
0AwardsNog geen gepubliceerde awards

01Overzicht

Over Martin's Hotels

Korte beschrijving door MeritVeri

Martin's Hotels is a family-owned Belgian hotel group operating around twelve hotels, six restaurants and four spas across Wallonia, Brussels and Flanders. The group began with Château du Lac in Genval in the early 1980s and generally runs hotels on behalf of property investors. Martin's Hotels S.A. is the registered company at Avenue du Lac 87, Genval.

Weergegeven in het Engels – er is nog geen beschrijving in uw taal.

Op dit profiel

  1. 02VerificatieGeverifieerd8 gegevens gecontroleerd door MeritVeri
  2. 03Financiële cijfersWinst in 1 van 4 jaren · BJ 2021 – BJ 2024
  3. 04Personen18 bestuurders, bij naam
  4. 06AwardsNog geen gepubliceerde awards
  5. 07BeoordelingenNog geen beoordelingen

02Verificatie

Per gegeven gecontroleerd

MeritVeri controleert elk gegeven aan de hand van officiële openbare bronnen, de eigen publicaties van het bedrijf of bewijsstukken, en vermeldt precies wat gecontroleerd is. Niets op deze lijst is te koop.

Geverifieerd

Geverifieerd op 19 oktober 2026, geldig tot het einde van 19 oktober 2027 (Brusselse tijd).

VRF-BE-2026-000054
  • Officiële openbare bronnenOndernemingsregister, Balanscentrale, Staatsblad, EU-btw-systeem en LEI-gegevens
  • Door het bedrijf gepubliceerdDe jaarverslagen en de website die het bedrijf zelf publiceert
  • MeritVeri beslistMeritVeri beslist over elke verificatie en legt die vast met datum en referentie

Wat werd gecontroleerd8 gegevens

Gegevens die MeritVeri controleerde, met de gecontroleerde waarde, de bron en de status van elk gegeven
GegevenGecontroleerde waardeBronStatus
Registratienummer0422.825.374—Geverifieerd
Btw-nummerBE 0422.825.374—Geverifieerd
Adres van de maatschappelijke zetelAvenue du Lac 87, 1332 Rixensart—Geverifieerd
Websitehttps://www.martinshotels.com/—Geverifieerd
Oprichtingsjaar1982—Geverifieerd
Aantal werknemers239,6 VTEop 31 dec 2024—Geverifieerd
Raad van bestuur18 bestuurderszie Personen—Geverifieerd
JaarrekeningenBJ 2021 – BJ 2024 · 4 jarenzie Financiële cijfers—Geverifieerd

Alle gegevens gecontroleerd op 19 okt 2026

Buiten deze verificatie

  • Kwaliteit van producten en diensten
  • Telefoonnummer en e-mailadres
  • Beschrijving, logo en foto's
  • Socialemedia-accounts
  • Kredietwaardigheid of toekomstige resultaten

Verificatiecycli

  1. VRF-BE-2026-000054Eerste verificatie · Huidig · 19 okt 2026 – 19 okt 2027Geverifieerd

03Financiële cijfers

Vier boekjaren, gecontroleerd

Elk gecontroleerd bedrag werd vergeleken met de jaarrekening die bij het officiële register werd neergelegd. Het resultaatlabel van elk jaar is altijd openbaar.

  • Geverifieerd
  • Niet bekendgemaakt
  • Niet beschikbaar

EUR · boekjaar = kalenderjaar

Financiële resultaten BJ 2021 tot BJ 2024, oudste eerst. Bij elke waarde staat de verificatiestatus.
KengetalBJ 20211 jan – 31 decBJ 20221 jan – 31 decBJ 20231 jan – 31 decBJ 20241 jan – 31 decVerloop
ResultaatVerliesWinstVerliesVerliesWinst in 1/4
Omzet€ 18.461.921,54Geverifieerd€ 30.902.282,82Geverifieerd€ 30.678.135,58Geverifieerd€ 31.125.377,39Geverifieerd2021: € 18.461.921,542022: € 30.902.282,822023: € 30.678.135,582024: € 31.125.377,39+69% sinds 2021
Nettoresultaatna belastingen€ -1.553.053,40Geverifieerd€ 4.856.391,04Geverifieerd€ -2.354.827,60Geverifieerd€ -753.929,23Geverifieerd2021: € -1.553.053,402022: € 4.856.391,042023: € -2.354.827,602024: € -753.929,232021–2024
Eigen vermogen€ 8.486.975,45Geverifieerd€ 10.135.313,47Geverifieerd€ 7.729.284,99Geverifieerd€ 6.946.670Geverifieerd2021: € 8.486.975,452022: € 10.135.313,472023: € 7.729.284,992024: € 6.946.670-18% sinds 2021
BrutomargeNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaar—
EBITDA€ -129.502,04Geverifieerd€ 7.120.975,39Geverifieerd€ -265.280,83Geverifieerd€ 1.234.801,69Geverifieerd2021: € -129.502,042022: € 7.120.975,392023: € -265.280,832024: € 1.234.801,692021–2024
Bron————

BJ 20241 jan – 31 dec

Verlies
Omzet
€ 31.125.377,39Geverifieerd
Nettoresultaat
€ -753.929,23Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 6.946.670Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 1.234.801,69Geverifieerd

BJ 20231 jan – 31 dec

Verlies
Omzet
€ 30.678.135,58Geverifieerd
Nettoresultaat
€ -2.354.827,60Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 7.729.284,99Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ -265.280,83Geverifieerd

BJ 20221 jan – 31 dec

Winst
Omzet
€ 30.902.282,82Geverifieerd
Nettoresultaat
€ 4.856.391,04Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 10.135.313,47Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 7.120.975,39Geverifieerd

BJ 20211 jan – 31 dec

Verlies
Omzet
€ 18.461.921,54Geverifieerd
Nettoresultaat
€ -1.553.053,40Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 8.486.975,45Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ -129.502,04Geverifieerd
Wat de statussen en labels betekenen
Winst · Verlies · Break-even
Gebaseerd op het nettoresultaat van het boekjaar. Break-even: het nettoresultaat, positief of negatief, bedraagt hoogstens 1% van de omzet van dat jaar. Anders is een positief nettoresultaat een winst en een negatief een verlies. Heeft het jaar geen omzetcijfer, dan is het alleen break-even als het nettoresultaat precies 0 is.
Geverifieerd
Door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van de neergelegde jaarrekening of andere officiële bronnen, in een verificatie die vandaag geldig is.
Niet bekendgemaakt
Het bedrijf heeft ervoor gekozen deze waarde niet bekend te maken.
Niet beschikbaar
Er is geen waarde voor dit boekjaar.
Bedrag verborgen door het bedrijf
Het bedrijf heeft ervoor gekozen zijn bedragen niet te tonen. De boekjaren, de status van elke waarde en het resultaat van elk jaar blijven openbaar.

04Personen

Wie het leidt en bezit

Leiding, eigenaars en bestuur, door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van officiële bronnen zoals het Belgisch Staatsblad en de neergelegde jaarrekeningen, en van de jaarverslagen die het bedrijf zelf publiceert.

Werknemers
239,6 werknemers (VTE) · stand op 31 dec 2024
Geverifieerd

Raad van bestuurGecontroleerd op 19 okt 2026

  • JOHN MARTINDirector · Sinds 2020
    Geverifieerd
  • OPTIMMODirector · Sinds 2018
    Geverifieerd
  • HOLMARDirector · Sinds 2020
    Geverifieerd
  • SPARAXISDirector · Sinds 2023
    Geverifieerd
  • CERVO HOSPITALITYDirector · Sinds 2026
    Geverifieerd
  • Alain PrigogineDirector · Sinds 2004
    Geverifieerd
  • Olivier PeetersPermanent representative of a legal-person director of JOHN MARTIN · Sinds 2025
    Geverifieerd
  • John MartinPermanent representative of a legal-person director of OPTIMMO · Sinds 2018
    Geverifieerd
  • Nicolas LemairePermanent representative of a legal-person director of HOLMAR · Sinds 2022
    Geverifieerd
  • Isabelle DevosPermanent representative of a legal-person director of SPARAXIS · Sinds 2023
    Geverifieerd
  • Christophe VoetPermanent representative of a legal-person director of Enterprise 0671.831.106 · Sinds 2023
    Geverifieerd
  • John MartinPermanent representative of a legal-person director of CERVO HOSPITALITY · Sinds 2026
    Geverifieerd
  • Enterprise 0671.831.106Person in charge of daily management · Sinds 2023
    Geverifieerd
  • Bart De WolfPerson in charge of daily management · Sinds 2023
    Geverifieerd
  • Emmanuel DidionPerson in charge of daily management · Sinds 2011
    Geverifieerd
  • Cédric LaffutPerson in charge of daily management · Sinds 2010
    Geverifieerd
  • Bregt PillenPerson in charge of daily management · Sinds 2019
    Geverifieerd
  • Björn VandaelePerson in charge of daily management · Sinds 2019
    Geverifieerd

Enkel personen met de vermelding “Geverifieerd” werden door MeritVeri gecontroleerd in een geldige verificatie. “Eerder gecontroleerd” betekent dat die verificatie niet meer geldig is.

Staat u hier vermeld en wilt u niet getoond worden, laat het ons weten, dan verbergen we uw naam. Meer in ons privacybeleid.

05Bedrijfsgegevens

Bedrijfsgegevens

Bij elk gegeven staat waar het vandaan komt. Alleen gegevens met de vermelding 'Geverifieerd' werden door MeritVeri gecontroleerd.

Officiële naam
MARTIN'S HOTELS
Handelsnaam
Martin's Hotels
Ondernemingsnummer
0422.825.374
Geverifieerd
Btw-nummer
BE 0422.825.374
Geverifieerd
Maatschappelijke zetel
Avenue du Lac 871332 RixensartBelgië
Geverifieerd
Sector
Horeca
Opgericht
1982
Geverifieerd
Werknemers
239,6 VTEop 31 dec 2024
Geverifieerd

Vermelding bijgewerkt op 19 okt 2026 · Onjuiste informatie melden

06Awards

Awards

Resultaten van gepubliceerde award-edities. Plaatsen worden door MeritVeri bepaald en zijn nooit te koop.

Nog geen gepubliceerde awardresultaten.

07Beoordelingen

Wat mensen melden

Ervaringen van klanten, werknemers en zakelijke relaties. Elke beoordeling wordt door MeritVeri nagekeken voordat ze verschijnt; het bedrijf kan ze niet verwijderen of herschikken.

—

0 gepubliceerde beoordelingen

  • 5 sterren: 0 van 0
  • 4 sterren: 0 van 0
  • 3 sterren: 0 van 0
  • 2 sterren: 0 van 0
  • 1 ster: 0 van 0
Klanten
0
Werknemers
0
Zakelijke relaties
0
Beoordeling schrijven

Nog geen beoordelingen

Hebt u met Martin's Hotels samengewerkt? Deel uw ervaring en help anderen kiezen.

Schrijf de eerste beoordeling

Alleen beoordelingen die MeritVeri goedkeurde, worden getoond en meegeteld. Zo werken beoordelingen

Is dit uw bedrijf? Claim dit profiel

Houd het profiel actueel, reageer op beoordelingen en vraag een verificatie aan.

Klopt er iets niet in deze vermelding?

Laat het ons weten en we kijken het na. Er verandert niets zonder dat een mens het bekeken heeft.