Naar de hoofdinhoud

Mayerline

  • Houthalen-Helchteren, België
  • Detailhandel
  • Sinds 1957
  • mayerline.be
  • Geverifieerdgeldig tot 19 okt 2027
137,7VTEWerknemersGeverifieerdop 31 jan 2026
1957OpgerichtGeverifieerd
5/5Gecontroleerde boekjarenBJ 2022 – BJ 2026
—Gemiddelde scoreNog geen beoordelingen
0AwardsNog geen gepubliceerde awards

01Overzicht

Over Mayerline

Korte beschrijving door MeritVeri

Belgian women's fashion brand focused on fit and comfort, selling through its own stores and online, and also marketing the sister brand Ameline. Founded in 1957, it has been fully owned by Claes Retail Group after Claes Retail Group took a majority stake in 2013.

Weergegeven in het Engels – er is nog geen beschrijving in uw taal.

Op dit profiel

  1. 02VerificatieGeverifieerd9 gegevens gecontroleerd door MeritVeri
  2. 03Financiële cijfersWinst in 3 van 5 jaren · BJ 2022 – BJ 2026
  3. 04Personen1 eigenaar / aandeelhouder en 13 bestuurders, bij naam
  4. 06AwardsNog geen gepubliceerde awards
  5. 07BeoordelingenNog geen beoordelingen

02Verificatie

Per gegeven gecontroleerd

MeritVeri controleert elk gegeven aan de hand van officiële openbare bronnen, de eigen publicaties van het bedrijf of bewijsstukken, en vermeldt precies wat gecontroleerd is. Niets op deze lijst is te koop.

Geverifieerd

Geverifieerd op 19 oktober 2026, geldig tot het einde van 19 oktober 2027 (Brusselse tijd).

VRF-BE-2026-000006
  • Officiële openbare bronnenOndernemingsregister, Balanscentrale, Staatsblad, EU-btw-systeem en LEI-gegevens
  • Door het bedrijf gepubliceerdDe jaarverslagen en de website die het bedrijf zelf publiceert
  • MeritVeri beslistMeritVeri beslist over elke verificatie en legt die vast met datum en referentie

Wat werd gecontroleerd9 gegevens

Gegevens die MeritVeri controleerde, met de gecontroleerde waarde, de bron en de status van elk gegeven
GegevenGecontroleerde waardeBronStatus
Registratienummer0400.573.277—Geverifieerd
Btw-nummerBE 0400.573.277—Geverifieerd
Adres van de maatschappelijke zetelCentrum-Zuid 3401, 3530 Houthalen-Helchteren—Geverifieerd
Websitehttps://www.mayerline.be/—Geverifieerd
Oprichtingsjaar1957—Geverifieerd
Aantal werknemers137,7 VTEop 31 jan 2026—Geverifieerd
Eigenaars / aandeelhouders1 aandeelhouderzie Personen—Geverifieerd
Raad van bestuur13 bestuurderszie Personen—Geverifieerd
JaarrekeningenBJ 2022 – BJ 2026 · 5 jarenzie Financiële cijfers—Geverifieerd

Alle gegevens gecontroleerd op 19 okt 2026

Buiten deze verificatie

  • Kwaliteit van producten en diensten
  • Telefoonnummer en e-mailadres
  • Beschrijving, logo en foto's
  • Socialemedia-accounts
  • Kredietwaardigheid of toekomstige resultaten

Verificatiecycli

  1. VRF-BE-2026-000006Eerste verificatie · Huidig · 19 okt 2026 – 19 okt 2027Geverifieerd

03Financiële cijfers

Vijf boekjaren, gecontroleerd

Elk gecontroleerd bedrag werd vergeleken met de jaarrekening die bij het officiële register werd neergelegd. Het resultaatlabel van elk jaar is altijd openbaar.

  • Geverifieerd
  • Niet bekendgemaakt
  • Niet beschikbaar

EUR

Financiële resultaten BJ 2022 tot BJ 2026, oudste eerst. Bij elke waarde staat de verificatiestatus.
KengetalBJ 20221 feb – 31 janBJ 20231 feb – 31 janBJ 20241 feb – 31 janBJ 20251 feb – 31 janBJ 20261 feb – 31 janVerloop
ResultaatVerliesWinstWinstWinstVerliesWinst in 3/5
Omzet€ 24.816.764,86Geverifieerd€ 31.050.820,82Geverifieerd€ 31.844.295,44Geverifieerd€ 32.884.436,55Geverifieerd€ 33.128.197,13Geverifieerd2022: € 24.816.764,862023: € 31.050.820,822024: € 31.844.295,442025: € 32.884.436,552026: € 33.128.197,13+33% sinds 2022
Nettoresultaatna belastingen€ -1.174.938,87Geverifieerd€ 896.575,04Geverifieerd€ 1.526.747,72Geverifieerd€ 1.354.620,36Geverifieerd€ -1.356.173,15Geverifieerd2022: € -1.174.938,872023: € 896.575,042024: € 1.526.747,722025: € 1.354.620,362026: € -1.356.173,152022–2026
Eigen vermogen€ 1.618.044,54Geverifieerd€ 2.514.619,28Geverifieerd€ 4.041.367Geverifieerd€ 5.395.987,36Geverifieerd€ 4.039.814,21Geverifieerd2022: € 1.618.044,542023: € 2.514.619,282024: € 4.041.3672025: € 5.395.987,362026: € 4.039.814,21+150% sinds 2022
BrutomargeNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaar—
EBITDA€ -205.221,15Geverifieerd€ 1.864.462,67Geverifieerd€ 2.468.343,59Geverifieerd€ 2.036.543,21Geverifieerd€ 184.162,59Geverifieerd2022: € -205.221,152023: € 1.864.462,672024: € 2.468.343,592025: € 2.036.543,212026: € 184.162,592022–2026
Bron—————

BJ 20261 feb – 31 jan

Verlies
Omzet
€ 33.128.197,13Geverifieerd
Nettoresultaat
€ -1.356.173,15Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 4.039.814,21Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 184.162,59Geverifieerd

BJ 20251 feb – 31 jan

Winst
Omzet
€ 32.884.436,55Geverifieerd
Nettoresultaat
€ 1.354.620,36Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 5.395.987,36Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 2.036.543,21Geverifieerd

BJ 20241 feb – 31 jan

Winst
Omzet
€ 31.844.295,44Geverifieerd
Nettoresultaat
€ 1.526.747,72Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 4.041.367Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 2.468.343,59Geverifieerd

BJ 20231 feb – 31 jan

Winst
Omzet
€ 31.050.820,82Geverifieerd
Nettoresultaat
€ 896.575,04Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 2.514.619,28Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 1.864.462,67Geverifieerd

BJ 20221 feb – 31 jan

Verlies
Omzet
€ 24.816.764,86Geverifieerd
Nettoresultaat
€ -1.174.938,87Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 1.618.044,54Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ -205.221,15Geverifieerd
Wat de statussen en labels betekenen
Winst · Verlies · Break-even
Gebaseerd op het nettoresultaat van het boekjaar. Break-even: het nettoresultaat, positief of negatief, bedraagt hoogstens 1% van de omzet van dat jaar. Anders is een positief nettoresultaat een winst en een negatief een verlies. Heeft het jaar geen omzetcijfer, dan is het alleen break-even als het nettoresultaat precies 0 is.
Geverifieerd
Door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van de neergelegde jaarrekening of andere officiële bronnen, in een verificatie die vandaag geldig is.
Niet bekendgemaakt
Het bedrijf heeft ervoor gekozen deze waarde niet bekend te maken.
Niet beschikbaar
Er is geen waarde voor dit boekjaar.
Bedrag verborgen door het bedrijf
Het bedrijf heeft ervoor gekozen zijn bedragen niet te tonen. De boekjaren, de status van elke waarde en het resultaat van elk jaar blijven openbaar.

04Personen

Wie het leidt en bezit

Leiding, eigenaars en bestuur, door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van officiële bronnen zoals het Belgisch Staatsblad en de neergelegde jaarrekeningen, en van de jaarverslagen die het bedrijf zelf publiceert.

Werknemers
137,7 werknemers (VTE) · stand op 31 jan 2026
Geverifieerd

Eigenaars / aandeelhoudersGecontroleerd op 19 okt 2026

  • Claes Retail GroupShareholder · Vennootschap
    100% van de aandelenGeverifieerd

Raad van bestuurGecontroleerd op 19 okt 2026

  • JRDNSDirector · Sinds 2024
    Geverifieerd
  • Bart ConnectDirector · Sinds 2022
    Geverifieerd
  • AmlutimiDirector · Sinds 2022
    Geverifieerd
  • Cie.Director · Sinds 2024
    Geverifieerd
  • DiPolarisDirector · Sinds 2025
    Geverifieerd
  • Hans JordensPermanent representative of a legal-person director of JRDNS · Sinds 2024
    Geverifieerd
  • Bart ClaesPermanent representative of a legal-person director of Bart Connect · Sinds 2022
    Geverifieerd
  • Ann ClaesPermanent representative of a legal-person director of Amlutimi · Sinds 2022
    Geverifieerd
  • Cielke VaesPermanent representative of a legal-person director of Cie. · Sinds 2024
    Geverifieerd
  • Dorien TimmermansPermanent representative of a legal-person director of DiPolaris · Sinds 2025
    Geverifieerd
  • Enterprise 0648.653.945Person in charge of daily management · Sinds 2021
    Geverifieerd
  • Bart ConnectManaging director · Sinds 2022
    Geverifieerd
  • AmlutimiManaging director · Sinds 2022
    Geverifieerd

Enkel personen met de vermelding “Geverifieerd” werden door MeritVeri gecontroleerd in een geldige verificatie. “Eerder gecontroleerd” betekent dat die verificatie niet meer geldig is.

Staat u hier vermeld en wilt u niet getoond worden, laat het ons weten, dan verbergen we uw naam. Meer in ons privacybeleid.

05Bedrijfsgegevens

Bedrijfsgegevens

Bij elk gegeven staat waar het vandaan komt. Alleen gegevens met de vermelding 'Geverifieerd' werden door MeritVeri gecontroleerd.

Officiële naam
Mayerline
Handelsnaam
Mayerline
Ondernemingsnummer
0400.573.277
Geverifieerd
Btw-nummer
BE 0400.573.277
Geverifieerd
Maatschappelijke zetel
Centrum-Zuid 34013530 Houthalen-HelchterenBelgië
Geverifieerd
Sector
Detailhandel
Opgericht
1957
Geverifieerd
Werknemers
137,7 VTEop 31 jan 2026
Geverifieerd

Vermelding bijgewerkt op 19 okt 2026 · Onjuiste informatie melden

06Awards

Awards

Resultaten van gepubliceerde award-edities. Plaatsen worden door MeritVeri bepaald en zijn nooit te koop.

Nog geen gepubliceerde awardresultaten.

07Beoordelingen

Wat mensen melden

Ervaringen van klanten, werknemers en zakelijke relaties. Elke beoordeling wordt door MeritVeri nagekeken voordat ze verschijnt; het bedrijf kan ze niet verwijderen of herschikken.

—

0 gepubliceerde beoordelingen

  • 5 sterren: 0 van 0
  • 4 sterren: 0 van 0
  • 3 sterren: 0 van 0
  • 2 sterren: 0 van 0
  • 1 ster: 0 van 0
Klanten
0
Werknemers
0
Zakelijke relaties
0
Beoordeling schrijven

Nog geen beoordelingen

Hebt u met Mayerline samengewerkt? Deel uw ervaring en help anderen kiezen.

Schrijf de eerste beoordeling

Alleen beoordelingen die MeritVeri goedkeurde, worden getoond en meegeteld. Zo werken beoordelingen

Is dit uw bedrijf? Claim dit profiel

Houd het profiel actueel, reageer op beoordelingen en vraag een verificatie aan.

Klopt er iets niet in deze vermelding?

Laat het ons weten en we kijken het na. Er verandert niets zonder dat een mens het bekeken heeft.