NEXIOS CONSULTING GROUP
Ondernemingsnummer 0478.895.136
- Geverifieerdgeldig tot 19 okt 2027
01Overzicht
Over NEXIOS CONSULTING GROUP
Korte beschrijving door MeritVeri
NEXIOS CONSULTING GROUP is a Belgian public limited company based in Vilvoorde (registered since 2002). Its registered main activity is: other information technology and computer service activities. It employed about 68 FTE in 2025 and reported revenue of EUR 17.9 million.
Weergegeven in het Engels – er is nog geen beschrijving in uw taal.
Op dit profiel
02Verificatie
Per gegeven
MeritVeri controleert elk gegeven aan de hand van officiële openbare bronnen, de eigen publicaties van het bedrijf of bewijsstukken, en vermeldt precies wat gecontroleerd is. Niets op deze lijst is te koop.
Geverifieerd op 19 oktober 2026, geldig tot het einde van 19 oktober 2027 (Brusselse tijd).
- Officiële openbare bronnenOndernemingsregister, Balanscentrale, Staatsblad, EU-btw-systeem en LEI-gegevens
- Door het bedrijf gepubliceerdDe jaarverslagen en de website die het bedrijf zelf publiceert
- MeritVeri beslistMeritVeri beslist over elke verificatie en legt die vast met datum en referentie
Wat werd gecontroleerd
| Gegeven | Gecontroleerde waarde | Bron | Status |
|---|---|---|---|
| Registratienummer | 0478.895.136 | — | Geverifieerd |
| Btw-nummer | BE 0478.895.136 | — | Geverifieerd |
| Adres van de maatschappelijke zetel | Medialaan 36, 1800 Vilvoorde | — | Geverifieerd |
| Oprichtingsjaar | 2002 | — | Geverifieerd |
| Aantal werknemers | 67,7 VTEop 30 sep 2025 | — | Geverifieerd |
| Raad van bestuur | 9 bestuurderszie Personen | — | Geverifieerd |
| Jaarrekeningen | BJ 2022 – BJ 2025 · 4 jarenzie Financiële cijfers | — | Geverifieerd |
Alle gegevens gecontroleerd op 19 okt 2026
Buiten deze verificatie
- Kwaliteit van producten en diensten
- Telefoonnummer en e-mailadres
- Beschrijving, logo en foto's
- Socialemedia-accounts
- Kredietwaardigheid of toekomstige resultaten
Verificatiecycli
- VRF-BE-2026-000119Eerste verificatie · Huidig · 19 okt 2026 – 19 okt 2027Geverifieerd
03Financiële cijfers
Vier boekjaren,
Elk gecontroleerd bedrag werd vergeleken met de jaarrekening die bij het officiële register werd neergelegd. Het resultaatlabel van elk jaar is altijd openbaar.
| Kengetal | BJ 20221 jan – 30 sep | BJ 20231 okt – 30 sep | BJ 20241 okt – 30 sep | BJ 20251 okt – 30 sep | Verloop |
|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | Break-even | Break-even | Break-even | Break-even | Winst in 0/4 |
| Omzet | € 20.744.908,20Geverifieerd | € 16.411.806,22Geverifieerd | € 17.171.670Geverifieerd | € 17.883.269,73Geverifieerd | -14% sinds 2022 |
| Nettoresultaatna belastingen | € 181.491,45Geverifieerd | € 17.635,40Geverifieerd | € 32.599,69Geverifieerd | € 36.858,57Geverifieerd | -80% sinds 2022 |
| Eigen vermogen | € 1.444.010,55Geverifieerd | € 1.461.645,95Geverifieerd | € 1.494.245,64Geverifieerd | € 1.531.104,21Geverifieerd | +6% sinds 2022 |
| Brutomarge | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | — |
| EBITDA | € 672.080,95Geverifieerd | € 213.111,53Geverifieerd | € 320.447,15Geverifieerd | Niet beschikbaar | -52% sinds 2022 |
| Bron | — | — | — | — |
BJ 20251 okt – 30 sep
Break-even- Omzet
- € 17.883.269,73Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 36.858,57Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 1.531.104,21Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- Niet beschikbaar
BJ 20241 okt – 30 sep
Break-even- Omzet
- € 17.171.670Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 32.599,69Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 1.494.245,64Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 320.447,15Geverifieerd
BJ 20231 okt – 30 sep
Break-even- Omzet
- € 16.411.806,22Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 17.635,40Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 1.461.645,95Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 213.111,53Geverifieerd
BJ 20221 jan – 30 sep
Break-even- Omzet
- € 20.744.908,20Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 181.491,45Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 1.444.010,55Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 672.080,95Geverifieerd
Verloop over de jaren
- Omzet-14% sinds 2022
- Nettoresultaat-80% sinds 2022
- Eigen vermogen+6% sinds 2022
- Brutomarge—
- EBITDA-52% sinds 2022
Wat de statussen en labels betekenen
- Winst · Verlies · Break-even
- Gebaseerd op het nettoresultaat van het boekjaar. Break-even: het nettoresultaat, positief of negatief, bedraagt hoogstens 1% van de omzet van dat jaar. Anders is een positief nettoresultaat een winst en een negatief een verlies. Heeft het jaar geen omzetcijfer, dan is het alleen break-even als het nettoresultaat precies 0 is.
- Geverifieerd
- Door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van de neergelegde jaarrekening of andere officiële bronnen, in een verificatie die vandaag geldig is.
- Niet bekendgemaakt
- Het bedrijf heeft ervoor gekozen deze waarde niet bekend te maken.
- Niet beschikbaar
- Er is geen waarde voor dit boekjaar.
- Bedrag verborgen door het bedrijf
- Het bedrijf heeft ervoor gekozen zijn bedragen niet te tonen. De boekjaren, de status van elke waarde en het resultaat van elk jaar blijven openbaar.
04Personen
Wie het en bezit
Leiding, eigenaars en bestuur, door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van officiële bronnen zoals het Belgisch Staatsblad en de neergelegde jaarrekeningen, en van de jaarverslagen die het bedrijf zelf publiceert.
- Werknemers
- 67,7 werknemers (VTE) · stand op 30 sep 2025
- Geverifieerd
Raad van bestuur
- RUVACONDirector · Sinds 2025Geverifieerd
- TROISMERDirector · Sinds 2025Geverifieerd
- Nudo Gama SLDirector · Sinds 2025Geverifieerd
- Hendrik BergmansDirector · Sinds 2014Geverifieerd
- Valere RuttenDirector · Sinds 2010Geverifieerd
- Bart RuttenPermanent representative of a legal-person director of RUVACON · Sinds 2025Geverifieerd
- Léon SeynavePermanent representative of a legal-person director of TROISMER · Sinds 2025Geverifieerd
- Luc VandeveldePermanent representative of a legal-person director of Nudo Gama SL · Sinds 2025Geverifieerd
- RUVACONManaging director · Sinds 2025Geverifieerd
Enkel personen met de vermelding “Geverifieerd” werden door MeritVeri gecontroleerd in een geldige verificatie. “Eerder gecontroleerd” betekent dat die verificatie niet meer geldig is.
Staat u hier vermeld en wilt u niet getoond worden, laat het ons weten, dan verbergen we uw naam. Meer in ons privacybeleid.
05Bedrijfsgegevens
Bedrijfsgegevens
Bij elk gegeven staat waar het vandaan komt. Alleen gegevens met de vermelding 'Geverifieerd' werden door MeritVeri gecontroleerd.
- Officiële naam
- NEXIOS CONSULTING GROUP
- Ondernemingsnummer
- 0478.895.136
- Geverifieerd
- Btw-nummer
- BE 0478.895.136
- Geverifieerd
- Maatschappelijke zetel
- Medialaan 361800 VilvoordeBelgië
- Geverifieerd
- Sector
- Software en IT-diensten
- Opgericht
- 2002
- Geverifieerd
- Werknemers
- 67,7 VTEop 30 sep 2025
- Geverifieerd
Vermelding bijgewerkt op 19 okt 2026 · Onjuiste informatie melden
06Awards
Awards
Resultaten van gepubliceerde award-edities. Plaatsen worden door MeritVeri bepaald en zijn nooit te koop.
Nog geen gepubliceerde awardresultaten.
07Beoordelingen
Wat mensen
Ervaringen van klanten, werknemers en zakelijke relaties. Elke beoordeling wordt door MeritVeri nagekeken voordat ze verschijnt; het bedrijf kan ze niet verwijderen of herschikken.
0 gepubliceerde beoordelingen
- 5 sterren: 0 van 0
- 4 sterren: 0 van 0
- 3 sterren: 0 van 0
- 2 sterren: 0 van 0
- 1 ster: 0 van 0
- Klanten
- 0
- Werknemers
- 0
- Zakelijke relaties
- 0
Nog geen beoordelingen
Hebt u met NEXIOS CONSULTING GROUP samengewerkt? Deel uw ervaring en help anderen kiezen.
Alleen beoordelingen die MeritVeri goedkeurde, worden getoond en meegeteld. Zo werken beoordelingen
Is dit uw bedrijf? Claim dit profiel
Houd het profiel actueel, reageer op beoordelingen en vraag een verificatie aan.
Klopt er iets niet in deze vermelding?
Laat het ons weten en we kijken het na. Er verandert niets zonder dat een mens het bekeken heeft.