Naar de hoofdinhoud

Rauwers

  • Bruxelles, België
  • Transport en logistiek
  • Sinds 1968
  • rauwers.be
  • Geverifieerdgeldig tot 19 okt 2027
63,6VTEWerknemersGeverifieerdop 31 dec 2025
1968OpgerichtGeverifieerd
4/5Gecontroleerde boekjarenBJ 2021 – BJ 2025
—Gemiddelde scoreNog geen beoordelingen
0AwardsNog geen gepubliceerde awards

01Overzicht

Over Rauwers

Korte beschrijving door MeritVeri

Rauwers is a family-owned Belgian group providing road-safety and mobility solutions, including signage, fleet and parking management, traffic management, tachograph and alcolock services. It operates in Belgium, Luxembourg, France and Germany through a network of more than 730 partners.

Weergegeven in het Engels – er is nog geen beschrijving in uw taal.

Op dit profiel

  1. 02VerificatieGeverifieerd10 gegevens gecontroleerd door MeritVeri
  2. 03Financiële cijfersWinst in 0 van 4 jaren · BJ 2021 – BJ 2025
  3. 04PersonenCEO / zaakvoerder, 1 eigenaar / aandeelhouder en 8 bestuurders, bij naam
  4. 06AwardsNog geen gepubliceerde awards
  5. 07BeoordelingenNog geen beoordelingen

02Verificatie

Per gegeven gecontroleerd

MeritVeri controleert elk gegeven aan de hand van officiële openbare bronnen, de eigen publicaties van het bedrijf of bewijsstukken, en vermeldt precies wat gecontroleerd is. Niets op deze lijst is te koop.

Geverifieerd

Geverifieerd op 19 oktober 2026, geldig tot het einde van 19 oktober 2027 (Brusselse tijd).

VRF-BE-2026-000005
  • Officiële openbare bronnenOndernemingsregister, Balanscentrale, Staatsblad, EU-btw-systeem en LEI-gegevens
  • Door het bedrijf gepubliceerdDe jaarverslagen en de website die het bedrijf zelf publiceert
  • MeritVeri beslistMeritVeri beslist over elke verificatie en legt die vast met datum en referentie

Wat werd gecontroleerd10 gegevens

Gegevens die MeritVeri controleerde, met de gecontroleerde waarde, de bron en de status van elk gegeven
GegevenGecontroleerde waardeBronStatus
Registratienummer0400.438.863—Geverifieerd
Btw-nummerBE 0400.438.863—Geverifieerd
Adres van de maatschappelijke zetelRue François Joseph Navez 78, 1000 Bruxelles—Geverifieerd
Websitehttps://www.rauwers.be/—Geverifieerd
Oprichtingsjaar1968—Geverifieerd
Aantal werknemers63,6 VTEop 31 dec 2025—Geverifieerd
CEO / zaakvoerder1 persoonzie Personen—Geverifieerd
Eigenaars / aandeelhouders1 aandeelhouderzie Personen—Geverifieerd
Raad van bestuur8 bestuurderszie Personen—Geverifieerd
JaarrekeningenBJ 2021 – BJ 2025 · 4 jarenzie Financiële cijfers—Geverifieerd

Alle gegevens gecontroleerd op 19 okt 2026

Buiten deze verificatie

  • Kwaliteit van producten en diensten
  • Telefoonnummer en e-mailadres
  • Beschrijving, logo en foto's
  • Socialemedia-accounts
  • Kredietwaardigheid of toekomstige resultaten

Verificatiecycli

  1. VRF-BE-2026-000005Eerste verificatie · Huidig · 19 okt 2026 – 19 okt 2027Geverifieerd

03Financiële cijfers

Vier boekjaren, gecontroleerd

Elk gecontroleerd bedrag werd vergeleken met de jaarrekening die bij het officiële register werd neergelegd. Het resultaatlabel van elk jaar is altijd openbaar.

  • Geverifieerd
  • Niet bekendgemaakt
  • Niet beschikbaar

EUR · boekjaar = kalenderjaar

Financiële resultaten BJ 2021 tot BJ 2025, oudste eerst. Bij elke waarde staat de verificatiestatus.
KengetalBJ 20211 jan – 31 decBJ 20231 jan – 31 decBJ 20241 jan – 31 decBJ 20251 jan – 31 decVerloop
ResultaatBreak-evenVerliesBreak-evenBreak-evenWinst in 0/4
Omzet€ 22.560.653,38Geverifieerd€ 26.420.971,79Geverifieerd€ 29.285.434,01Geverifieerd€ 27.894.160,30Geverifieerd2021: € 22.560.653,382023: € 26.420.971,792024: € 29.285.434,012025: € 27.894.160,30+24% sinds 2021
Nettoresultaatna belastingen€ -221.222,81Geverifieerd€ -562.297,58Geverifieerd€ 272.060,65Geverifieerd€ 255.490,06Geverifieerd2021: € -221.222,812023: € -562.297,582024: € 272.060,652025: € 255.490,062021–2025
Eigen vermogen€ 1.519.149,75Geverifieerd€ 1.176.119,10Geverifieerd€ 1.482.126,48Geverifieerd€ 1.736.022,52Geverifieerd2021: € 1.519.149,752023: € 1.176.119,102024: € 1.482.126,482025: € 1.736.022,52+14% sinds 2021
BrutomargeNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaar—
EBITDA€ -93.348,21Geverifieerd€ 991.720,98Geverifieerd€ 1.857.308,30Geverifieerd€ 1.961.035,68Geverifieerd2021: € -93.348,212023: € 991.720,982024: € 1.857.308,302025: € 1.961.035,682021–2025
Bron————

BJ 20251 jan – 31 dec

Break-even
Omzet
€ 27.894.160,30Geverifieerd
Nettoresultaat
€ 255.490,06Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 1.736.022,52Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 1.961.035,68Geverifieerd

BJ 20241 jan – 31 dec

Break-even
Omzet
€ 29.285.434,01Geverifieerd
Nettoresultaat
€ 272.060,65Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 1.482.126,48Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 1.857.308,30Geverifieerd

BJ 20231 jan – 31 dec

Verlies
Omzet
€ 26.420.971,79Geverifieerd
Nettoresultaat
€ -562.297,58Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 1.176.119,10Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 991.720,98Geverifieerd

BJ 20211 jan – 31 dec

Break-even
Omzet
€ 22.560.653,38Geverifieerd
Nettoresultaat
€ -221.222,81Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 1.519.149,75Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ -93.348,21Geverifieerd
Wat de statussen en labels betekenen
Winst · Verlies · Break-even
Gebaseerd op het nettoresultaat van het boekjaar. Break-even: het nettoresultaat, positief of negatief, bedraagt hoogstens 1% van de omzet van dat jaar. Anders is een positief nettoresultaat een winst en een negatief een verlies. Heeft het jaar geen omzetcijfer, dan is het alleen break-even als het nettoresultaat precies 0 is.
Geverifieerd
Door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van de neergelegde jaarrekening of andere officiële bronnen, in een verificatie die vandaag geldig is.
Niet bekendgemaakt
Het bedrijf heeft ervoor gekozen deze waarde niet bekend te maken.
Niet beschikbaar
Er is geen waarde voor dit boekjaar.
Bedrag verborgen door het bedrijf
Het bedrijf heeft ervoor gekozen zijn bedragen niet te tonen. De boekjaren, de status van elke waarde en het resultaat van elk jaar blijven openbaar.

04Personen

Wie het leidt en bezit

Leiding, eigenaars en bestuur, door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van officiële bronnen zoals het Belgisch Staatsblad en de neergelegde jaarrekeningen, en van de jaarverslagen die het bedrijf zelf publiceert.

Werknemers
63,6 werknemers (VTE) · stand op 31 dec 2025
Geverifieerd

CEO / zaakvoerderGecontroleerd op 19 okt 2026

  • Pablo RauwersManaging director
    Sinds 2009Geverifieerd

Eigenaars / aandeelhoudersGecontroleerd op 19 okt 2026

  • Rauwers familyShareholder · Natuurlijke persoon
    Geverifieerd

Raad van bestuurGecontroleerd op 19 okt 2026

  • RAUWERS - IMMOBILIADirector · Sinds 2022
    Geverifieerd
  • FERAGE IMMOBILIADirector · Sinds 2016
    Geverifieerd
  • RODENBACHDirector · Sinds 2016
    Geverifieerd
  • Igor-Alphonse RauwersDirector · Sinds 2026
    Geverifieerd
  • Manon RauwersDirector · Sinds 2006
    Geverifieerd
  • Louve RauwersPermanent representative of a legal-person director of RAUWERS - IMMOBILIA · Sinds 2022
    Geverifieerd
  • Charline CharlierPermanent representative of a legal-person director of FERAGE IMMOBILIA · Sinds 2016
    Geverifieerd
  • Lara RauwersPermanent representative of a legal-person director of RODENBACH · Sinds 2016
    Geverifieerd

Enkel personen met de vermelding “Geverifieerd” werden door MeritVeri gecontroleerd in een geldige verificatie. “Eerder gecontroleerd” betekent dat die verificatie niet meer geldig is.

Staat u hier vermeld en wilt u niet getoond worden, laat het ons weten, dan verbergen we uw naam. Meer in ons privacybeleid.

05Bedrijfsgegevens

Bedrijfsgegevens

Bij elk gegeven staat waar het vandaan komt. Alleen gegevens met de vermelding 'Geverifieerd' werden door MeritVeri gecontroleerd.

Officiële naam
Rauwers Contrôle
Handelsnaam
Rauwers
Ondernemingsnummer
0400.438.863
Geverifieerd
Btw-nummer
BE 0400.438.863
Geverifieerd
Maatschappelijke zetel
Rue François Joseph Navez 781000 BruxellesBelgië
Geverifieerd
Sector
Transport en logistiek
Opgericht
1968
Geverifieerd
Werknemers
63,6 VTEop 31 dec 2025
Geverifieerd

Vermelding bijgewerkt op 19 okt 2026 · Onjuiste informatie melden

06Awards

Awards

Resultaten van gepubliceerde award-edities. Plaatsen worden door MeritVeri bepaald en zijn nooit te koop.

Nog geen gepubliceerde awardresultaten.

07Beoordelingen

Wat mensen melden

Ervaringen van klanten, werknemers en zakelijke relaties. Elke beoordeling wordt door MeritVeri nagekeken voordat ze verschijnt; het bedrijf kan ze niet verwijderen of herschikken.

—

0 gepubliceerde beoordelingen

  • 5 sterren: 0 van 0
  • 4 sterren: 0 van 0
  • 3 sterren: 0 van 0
  • 2 sterren: 0 van 0
  • 1 ster: 0 van 0
Klanten
0
Werknemers
0
Zakelijke relaties
0
Beoordeling schrijven

Nog geen beoordelingen

Hebt u met Rauwers samengewerkt? Deel uw ervaring en help anderen kiezen.

Schrijf de eerste beoordeling

Alleen beoordelingen die MeritVeri goedkeurde, worden getoond en meegeteld. Zo werken beoordelingen

Is dit uw bedrijf? Claim dit profiel

Houd het profiel actueel, reageer op beoordelingen en vraag een verificatie aan.

Klopt er iets niet in deze vermelding?

Laat het ons weten en we kijken het na. Er verandert niets zonder dat een mens het bekeken heeft.