ZORGHOME DE FAKKEL
Ondernemingsnummer 0865.574.649
- Geverifieerdgeldig tot 19 okt 2027
01Overzicht
Over ZORGHOME DE FAKKEL
Korte beschrijving door MeritVeri
ZORGHOME DE FAKKEL is a Belgian private limited company based in Roeselare (registered since 2004). Its registered main activity is: nursing homes. It employed about 213 FTE in 2025 and reported revenue of EUR 19.6 million.
Weergegeven in het Engels – er is nog geen beschrijving in uw taal.
Op dit profiel
02Verificatie
Per gegeven
MeritVeri controleert elk gegeven aan de hand van officiële openbare bronnen, de eigen publicaties van het bedrijf of bewijsstukken, en vermeldt precies wat gecontroleerd is. Niets op deze lijst is te koop.
Geverifieerd op 19 oktober 2026, geldig tot het einde van 19 oktober 2027 (Brusselse tijd).
- Officiële openbare bronnenOndernemingsregister, Balanscentrale, Staatsblad, EU-btw-systeem en LEI-gegevens
- Door het bedrijf gepubliceerdDe jaarverslagen en de website die het bedrijf zelf publiceert
- MeritVeri beslistMeritVeri beslist over elke verificatie en legt die vast met datum en referentie
Wat werd gecontroleerd
| Gegeven | Gecontroleerde waarde | Bron | Status |
|---|---|---|---|
| Registratienummer | 0865.574.649 | — | Geverifieerd |
| Btw-nummer | BE 0865.574.649 | — | Geverifieerd |
| Adres van de maatschappelijke zetel | Hoveniersstraat 15, 8800 Roeselare | — | Geverifieerd |
| Oprichtingsjaar | 2004 | — | Geverifieerd |
| Aantal werknemers | 212,7 VTEop 31 dec 2025 | — | Geverifieerd |
| Raad van bestuur | 7 bestuurderszie Personen | — | Geverifieerd |
| Jaarrekeningen | BJ 2021 – BJ 2025 · 5 jarenzie Financiële cijfers | — | Geverifieerd |
Alle gegevens gecontroleerd op 19 okt 2026
Buiten deze verificatie
- Kwaliteit van producten en diensten
- Telefoonnummer en e-mailadres
- Beschrijving, logo en foto's
- Socialemedia-accounts
- Kredietwaardigheid of toekomstige resultaten
Verificatiecycli
- VRF-BE-2026-000140Eerste verificatie · Huidig · 19 okt 2026 – 19 okt 2027Geverifieerd
03Financiële cijfers
Vijf boekjaren,
Elk gecontroleerd bedrag werd vergeleken met de jaarrekening die bij het officiële register werd neergelegd. Het resultaatlabel van elk jaar is altijd openbaar.
| Kengetal | BJ 20211 jan – 31 dec | BJ 20221 jan – 31 dec | BJ 20231 jan – 31 dec | BJ 20241 jan – 31 dec | BJ 20251 jan – 31 dec | Verloop |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | Winst | Winst | Winst | Winst | Winst | Winst in 5/5 |
| Omzet | € 7.840.959,54Geverifieerd | € 9.029.572,34Geverifieerd | € 9.791.206,13Geverifieerd | € 10.080.939,03Geverifieerd | € 19.637.341,84Geverifieerd | +150% sinds 2021 |
| Nettoresultaatna belastingen | € 189.170,64Geverifieerd | € 273.600,86Geverifieerd | € 332.634,31Geverifieerd | € 315.994,13Geverifieerd | € 412.462,67Geverifieerd | +118% sinds 2021 |
| Eigen vermogen | € -245.531,52Geverifieerd | € 28.069,34Geverifieerd | € 360.703,65Geverifieerd | € 676.697,78Geverifieerd | € 6.281.446,04Geverifieerd | 2021–2025 |
| Brutomarge | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | — |
| EBITDA | € 555.126,47Geverifieerd | € 547.371,41Geverifieerd | € 563.768,55Geverifieerd | € 541.552,86Geverifieerd | € 876.257,31Geverifieerd | +58% sinds 2021 |
| Bron | — | — | — | — | — |
BJ 20251 jan – 31 dec
Winst- Omzet
- € 19.637.341,84Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 412.462,67Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 6.281.446,04Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 876.257,31Geverifieerd
BJ 20241 jan – 31 dec
Winst- Omzet
- € 10.080.939,03Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 315.994,13Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 676.697,78Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 541.552,86Geverifieerd
BJ 20231 jan – 31 dec
Winst- Omzet
- € 9.791.206,13Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 332.634,31Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 360.703,65Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 563.768,55Geverifieerd
BJ 20221 jan – 31 dec
Winst- Omzet
- € 9.029.572,34Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 273.600,86Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 28.069,34Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 547.371,41Geverifieerd
BJ 20211 jan – 31 dec
Winst- Omzet
- € 7.840.959,54Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 189.170,64Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € -245.531,52Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 555.126,47Geverifieerd
Verloop over de jaren
- Omzet+150% sinds 2021
- Nettoresultaat+118% sinds 2021
- Eigen vermogen2021–2025
- Brutomarge—
- EBITDA+58% sinds 2021
Wat de statussen en labels betekenen
- Winst · Verlies · Break-even
- Gebaseerd op het nettoresultaat van het boekjaar. Break-even: het nettoresultaat, positief of negatief, bedraagt hoogstens 1% van de omzet van dat jaar. Anders is een positief nettoresultaat een winst en een negatief een verlies. Heeft het jaar geen omzetcijfer, dan is het alleen break-even als het nettoresultaat precies 0 is.
- Geverifieerd
- Door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van de neergelegde jaarrekening of andere officiële bronnen, in een verificatie die vandaag geldig is.
- Niet bekendgemaakt
- Het bedrijf heeft ervoor gekozen deze waarde niet bekend te maken.
- Niet beschikbaar
- Er is geen waarde voor dit boekjaar.
- Bedrag verborgen door het bedrijf
- Het bedrijf heeft ervoor gekozen zijn bedragen niet te tonen. De boekjaren, de status van elke waarde en het resultaat van elk jaar blijven openbaar.
04Personen
Wie het en bezit
Leiding, eigenaars en bestuur, door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van officiële bronnen zoals het Belgisch Staatsblad en de neergelegde jaarrekeningen, en van de jaarverslagen die het bedrijf zelf publiceert.
- Werknemers
- 212,7 werknemers (VTE) · stand op 31 dec 2025
- Geverifieerd
Raad van bestuur
- VENTUDirector · Sinds 2021Geverifieerd
- MAN IN MOTIONDirector · Sinds 2022Geverifieerd
- Jannes VerheyenDirector · Sinds 2021Geverifieerd
- Frank VerschuerenPermanent representative of a legal-person director of VENTU · Sinds 2021Geverifieerd
- Yves RemyPermanent representative of a legal-person director of Colisée Belgium · Sinds 2024Geverifieerd
- Guido PerremansPermanent representative of a legal-person director of MAN IN MOTION · Sinds 2022Geverifieerd
- MAN IN MOTIONManaging director · Sinds 2022Geverifieerd
Enkel personen met de vermelding “Geverifieerd” werden door MeritVeri gecontroleerd in een geldige verificatie. “Eerder gecontroleerd” betekent dat die verificatie niet meer geldig is.
Staat u hier vermeld en wilt u niet getoond worden, laat het ons weten, dan verbergen we uw naam. Meer in ons privacybeleid.
05Bedrijfsgegevens
Bedrijfsgegevens
Bij elk gegeven staat waar het vandaan komt. Alleen gegevens met de vermelding 'Geverifieerd' werden door MeritVeri gecontroleerd.
- Officiële naam
- ZORGHOME DE FAKKEL
- Ondernemingsnummer
- 0865.574.649
- Geverifieerd
- Btw-nummer
- BE 0865.574.649
- Geverifieerd
- Maatschappelijke zetel
- Hoveniersstraat 158800 RoeselareBelgië
- Geverifieerd
- Sector
- Gezondheidszorg
- Opgericht
- 2004
- Geverifieerd
- Werknemers
- 212,7 VTEop 31 dec 2025
- Geverifieerd
Vermelding bijgewerkt op 19 okt 2026 · Onjuiste informatie melden
06Awards
Awards
Resultaten van gepubliceerde award-edities. Plaatsen worden door MeritVeri bepaald en zijn nooit te koop.
Nog geen gepubliceerde awardresultaten.
07Beoordelingen
Wat mensen
Ervaringen van klanten, werknemers en zakelijke relaties. Elke beoordeling wordt door MeritVeri nagekeken voordat ze verschijnt; het bedrijf kan ze niet verwijderen of herschikken.
0 gepubliceerde beoordelingen
- 5 sterren: 0 van 0
- 4 sterren: 0 van 0
- 3 sterren: 0 van 0
- 2 sterren: 0 van 0
- 1 ster: 0 van 0
- Klanten
- 0
- Werknemers
- 0
- Zakelijke relaties
- 0
Nog geen beoordelingen
Hebt u met ZORGHOME DE FAKKEL samengewerkt? Deel uw ervaring en help anderen kiezen.
Alleen beoordelingen die MeritVeri goedkeurde, worden getoond en meegeteld. Zo werken beoordelingen
Is dit uw bedrijf? Claim dit profiel
Houd het profiel actueel, reageer op beoordelingen en vraag een verificatie aan.
Klopt er iets niet in deze vermelding?
Laat het ons weten en we kijken het na. Er verandert niets zonder dat een mens het bekeken heeft.