Etablissements DEBOIS
Ondernemingsnummer 0415.212.359
- Geverifieerdgeldig tot 19 okt 2027
01Overzicht
Over Etablissements DEBOIS
Korte beschrijving door MeritVeri
Etablissements DEBOIS is a Belgian public limited company based in Ramillies (registered since 1975). Its registered main activity is: wholesale of grain and seeds. It employed about 42 FTE in 2025 and reported revenue of EUR 47.3 million.
Weergegeven in het Engels – er is nog geen beschrijving in uw taal.
Op dit profiel
02Verificatie
Per gegeven
MeritVeri controleert elk gegeven aan de hand van officiële openbare bronnen, de eigen publicaties van het bedrijf of bewijsstukken, en vermeldt precies wat gecontroleerd is. Niets op deze lijst is te koop.
Geverifieerd op 19 oktober 2026, geldig tot het einde van 19 oktober 2027 (Brusselse tijd).
- Officiële openbare bronnenOndernemingsregister, Balanscentrale, Staatsblad, EU-btw-systeem en LEI-gegevens
- Door het bedrijf gepubliceerdDe jaarverslagen en de website die het bedrijf zelf publiceert
- MeritVeri beslistMeritVeri beslist over elke verificatie en legt die vast met datum en referentie
Wat werd gecontroleerd
| Gegeven | Gecontroleerde waarde | Bron | Status |
|---|---|---|---|
| Registratienummer | 0415.212.359 | — | Geverifieerd |
| Btw-nummer | BE 0415.212.359 | — | Geverifieerd |
| Adres van de maatschappelijke zetel | Rue de la Gare de Ramillies 45, 1367 Ramillies | — | Geverifieerd |
| Oprichtingsjaar | 1975 | — | Geverifieerd |
| Aantal werknemers | 42 VTEop 30 jun 2025 | — | Geverifieerd |
| CEO / zaakvoerder | 1 persoonzie Personen | — | Geverifieerd |
| Raad van bestuur | 4 bestuurderszie Personen | — | Geverifieerd |
| Jaarrekeningen | BJ 2022 – BJ 2025 · 4 jarenzie Financiële cijfers | — | Geverifieerd |
Alle gegevens gecontroleerd op 19 okt 2026
Buiten deze verificatie
- Kwaliteit van producten en diensten
- Telefoonnummer en e-mailadres
- Beschrijving, logo en foto's
- Socialemedia-accounts
- Kredietwaardigheid of toekomstige resultaten
Verificatiecycli
- VRF-BE-2026-000044Eerste verificatie · Huidig · 19 okt 2026 – 19 okt 2027Geverifieerd
03Financiële cijfers
Vier boekjaren,
Elk gecontroleerd bedrag werd vergeleken met de jaarrekening die bij het officiële register werd neergelegd. Het resultaatlabel van elk jaar is altijd openbaar.
| Kengetal | BJ 20221 jul – 30 jun | BJ 20231 jul – 30 jun | BJ 20241 jul – 30 jun | BJ 20251 jul – 30 jun | Verloop |
|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | Winst | Winst | Break-even | Winst | Winst in 3/4 |
| Omzet | € 46.976.474,12Geverifieerd | € 56.065.819,31Geverifieerd | € 48.547.664,82Geverifieerd | € 47.289.377,79Geverifieerd | +1% sinds 2022 |
| Nettoresultaatna belastingen | € 1.872.344,75Geverifieerd | € 1.327.529,46Geverifieerd | € 4.474,86Geverifieerd | € 961.560,68Geverifieerd | -49% sinds 2022 |
| Eigen vermogen | € 6.432.543,94Geverifieerd | € 7.760.073,40Geverifieerd | € 7.764.548,26Geverifieerd | € 8.726.108,94Geverifieerd | +36% sinds 2022 |
| Brutomarge | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | — |
| EBITDA | € 2.707.522,09Geverifieerd | € 2.160.556,25Geverifieerd | € 530.718,28Geverifieerd | € 2.057.577,22Geverifieerd | -24% sinds 2022 |
| Bron | — | — | — | — |
BJ 20251 jul – 30 jun
Winst- Omzet
- € 47.289.377,79Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 961.560,68Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 8.726.108,94Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 2.057.577,22Geverifieerd
BJ 20241 jul – 30 jun
Break-even- Omzet
- € 48.547.664,82Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 4.474,86Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 7.764.548,26Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 530.718,28Geverifieerd
BJ 20231 jul – 30 jun
Winst- Omzet
- € 56.065.819,31Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 1.327.529,46Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 7.760.073,40Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 2.160.556,25Geverifieerd
BJ 20221 jul – 30 jun
Winst- Omzet
- € 46.976.474,12Geverifieerd
- Nettoresultaat
- € 1.872.344,75Geverifieerd
- Eigen vermogen
- € 6.432.543,94Geverifieerd
- Brutomarge
- Niet beschikbaar
- EBITDA
- € 2.707.522,09Geverifieerd
Verloop over de jaren
- Omzet+1% sinds 2022
- Nettoresultaat-49% sinds 2022
- Eigen vermogen+36% sinds 2022
- Brutomarge—
- EBITDA-24% sinds 2022
Wat de statussen en labels betekenen
- Winst · Verlies · Break-even
- Gebaseerd op het nettoresultaat van het boekjaar. Break-even: het nettoresultaat, positief of negatief, bedraagt hoogstens 1% van de omzet van dat jaar. Anders is een positief nettoresultaat een winst en een negatief een verlies. Heeft het jaar geen omzetcijfer, dan is het alleen break-even als het nettoresultaat precies 0 is.
- Geverifieerd
- Door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van de neergelegde jaarrekening of andere officiële bronnen, in een verificatie die vandaag geldig is.
- Niet bekendgemaakt
- Het bedrijf heeft ervoor gekozen deze waarde niet bekend te maken.
- Niet beschikbaar
- Er is geen waarde voor dit boekjaar.
- Bedrag verborgen door het bedrijf
- Het bedrijf heeft ervoor gekozen zijn bedragen niet te tonen. De boekjaren, de status van elke waarde en het resultaat van elk jaar blijven openbaar.
04Personen
Wie het en bezit
Leiding, eigenaars en bestuur, door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van officiële bronnen zoals het Belgisch Staatsblad en de neergelegde jaarrekeningen, en van de jaarverslagen die het bedrijf zelf publiceert.
- Werknemers
- 42 werknemers (VTE) · stand op 30 jun 2025
- Geverifieerd
CEO / zaakvoerder
- Thierry DeboisManaging directorSinds 2023Geverifieerd
Raad van bestuur
- Jean DeboisDirector · Sinds 2023Geverifieerd
- Romain DeboisDirector · Sinds 2023Geverifieerd
- Valentin DeboisDirector · Sinds 2023Geverifieerd
- Marie SalmonDirector · Sinds 2023Geverifieerd
Enkel personen met de vermelding “Geverifieerd” werden door MeritVeri gecontroleerd in een geldige verificatie. “Eerder gecontroleerd” betekent dat die verificatie niet meer geldig is.
Staat u hier vermeld en wilt u niet getoond worden, laat het ons weten, dan verbergen we uw naam. Meer in ons privacybeleid.
05Bedrijfsgegevens
Bedrijfsgegevens
Bij elk gegeven staat waar het vandaan komt. Alleen gegevens met de vermelding 'Geverifieerd' werden door MeritVeri gecontroleerd.
- Officiële naam
- Etablissements DEBOIS
- Ondernemingsnummer
- 0415.212.359
- Geverifieerd
- Btw-nummer
- BE 0415.212.359
- Geverifieerd
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Gare de Ramillies 451367 RamilliesBelgië
- Geverifieerd
- Sector
- Voeding en dranken
- Opgericht
- 1975
- Geverifieerd
- Werknemers
- 42 VTEop 30 jun 2025
- Geverifieerd
Vermelding bijgewerkt op 19 okt 2026 · Onjuiste informatie melden
06Awards
Awards
Resultaten van gepubliceerde award-edities. Plaatsen worden door MeritVeri bepaald en zijn nooit te koop.
Nog geen gepubliceerde awardresultaten.
07Beoordelingen
Wat mensen
Ervaringen van klanten, werknemers en zakelijke relaties. Elke beoordeling wordt door MeritVeri nagekeken voordat ze verschijnt; het bedrijf kan ze niet verwijderen of herschikken.
0 gepubliceerde beoordelingen
- 5 sterren: 0 van 0
- 4 sterren: 0 van 0
- 3 sterren: 0 van 0
- 2 sterren: 0 van 0
- 1 ster: 0 van 0
- Klanten
- 0
- Werknemers
- 0
- Zakelijke relaties
- 0
Nog geen beoordelingen
Hebt u met Etablissements DEBOIS samengewerkt? Deel uw ervaring en help anderen kiezen.
Alleen beoordelingen die MeritVeri goedkeurde, worden getoond en meegeteld. Zo werken beoordelingen
Is dit uw bedrijf? Claim dit profiel
Houd het profiel actueel, reageer op beoordelingen en vraag een verificatie aan.
Klopt er iets niet in deze vermelding?
Laat het ons weten en we kijken het na. Er verandert niets zonder dat een mens het bekeken heeft.