Naar de hoofdinhoud

Indaver

  • Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht, België
  • Energie en duurzaamheid
  • Sinds 1985
  • indaver.com
  • Geverifieerdgeldig tot 19 okt 2027
579,7VTEWerknemersGeverifieerdop 31 dec 2025
1985OpgerichtGeverifieerd
5/5Gecontroleerde boekjarenBJ 2021 – BJ 2025
—Gemiddelde scoreNog geen beoordelingen
0AwardsNog geen gepubliceerde awards

01Overzicht

Over Indaver

Korte beschrijving door MeritVeri

Indaver is a European waste management company serving industry and public authorities, with treatment of hazardous and industrial waste, solvent recycling, waste-to-energy and secure disposal of residual waste. It recovers materials and energy from waste and operates around 30 or more locations across Belgium, Germany, Ireland, the UK, the Netherlands, Italy, Spain and Portugal. It is part of the Katoen Natie group.

Weergegeven in het Engels – er is nog geen beschrijving in uw taal.

Op dit profiel

  1. 02VerificatieGeverifieerd9 gegevens gecontroleerd door MeritVeri
  2. 03Financiële cijfersWinst in 4 van 5 jaren · BJ 2021 – BJ 2025
  3. 04PersonenCEO / zaakvoerder en 5 bestuurders, bij naam
  4. 06AwardsNog geen gepubliceerde awards
  5. 07BeoordelingenNog geen beoordelingen

02Verificatie

Per gegeven gecontroleerd

MeritVeri controleert elk gegeven aan de hand van officiële openbare bronnen, de eigen publicaties van het bedrijf of bewijsstukken, en vermeldt precies wat gecontroleerd is. Niets op deze lijst is te koop.

Geverifieerd

Geverifieerd op 19 oktober 2026, geldig tot het einde van 19 oktober 2027 (Brusselse tijd).

VRF-BE-2026-000064
  • Officiële openbare bronnenOndernemingsregister, Balanscentrale, Staatsblad, EU-btw-systeem en LEI-gegevens
  • Door het bedrijf gepubliceerdDe jaarverslagen en de website die het bedrijf zelf publiceert
  • MeritVeri beslistMeritVeri beslist over elke verificatie en legt die vast met datum en referentie

Wat werd gecontroleerd9 gegevens

Gegevens die MeritVeri controleerde, met de gecontroleerde waarde, de bron en de status van elk gegeven
GegevenGecontroleerde waardeBronStatus
Registratienummer0427.973.304—Geverifieerd
Btw-nummerBE 0427.973.304—Geverifieerd
Adres van de maatschappelijke zetelKetenislaan(KAL) 1, 9130 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht—Geverifieerd
Websitehttps://www.indaver.com/—Geverifieerd
Oprichtingsjaar1985—Geverifieerd
Aantal werknemers579,7 VTEop 31 dec 2025—Geverifieerd
CEO / zaakvoerder1 persoonzie Personen—Geverifieerd
Raad van bestuur5 bestuurderszie Personen—Geverifieerd
JaarrekeningenBJ 2021 – BJ 2025 · 5 jarenzie Financiële cijfers—Geverifieerd

Alle gegevens gecontroleerd op 19 okt 2026

Buiten deze verificatie

  • Kwaliteit van producten en diensten
  • Telefoonnummer en e-mailadres
  • Beschrijving, logo en foto's
  • Socialemedia-accounts
  • Kredietwaardigheid of toekomstige resultaten

Verificatiecycli

  1. VRF-BE-2026-000064Eerste verificatie · Huidig · 19 okt 2026 – 19 okt 2027Geverifieerd

03Financiële cijfers

Vijf boekjaren, gecontroleerd

Elk gecontroleerd bedrag werd vergeleken met de jaarrekening die bij het officiële register werd neergelegd. Het resultaatlabel van elk jaar is altijd openbaar.

  • Geverifieerd
  • Niet bekendgemaakt
  • Niet beschikbaar

EUR · boekjaar = kalenderjaar

Financiële resultaten BJ 2021 tot BJ 2025, oudste eerst. Bij elke waarde staat de verificatiestatus.
KengetalBJ 20211 jan – 31 decBJ 20221 jan – 31 decBJ 20231 jan – 31 decBJ 20241 jan – 31 decBJ 20251 jan – 31 decVerloop
ResultaatWinstBreak-evenWinstWinstWinstWinst in 4/5
Omzet€ 209.923.923,03Geverifieerd€ 248.393.464,49Geverifieerd€ 292.074.917,12Geverifieerd€ 315.754.063,93Geverifieerd€ 330.592.733,84Geverifieerd2021: € 209.923.923,032022: € 248.393.464,492023: € 292.074.917,122024: € 315.754.063,932025: € 330.592.733,84+57% sinds 2021
Nettoresultaatna belastingen€ 9.979.019,96Geverifieerd€ 919.673,93Geverifieerd€ 16.657.656,50Geverifieerd€ 21.129.446,99Geverifieerd€ 11.690.584,96Geverifieerd2021: € 9.979.019,962022: € 919.673,932023: € 16.657.656,502024: € 21.129.446,992025: € 11.690.584,96+17% sinds 2021
Eigen vermogen€ 83.444.391,54Geverifieerd€ 348.296.219,40Geverifieerd€ 350.953.875,90Geverifieerd€ 358.083.322,89Geverifieerd€ 372.773.907,85Geverifieerd2021: € 83.444.391,542022: € 348.296.219,402023: € 350.953.875,902024: € 358.083.322,892025: € 372.773.907,85+347% sinds 2021
BrutomargeNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaarNiet beschikbaar—
EBITDA€ 28.640.474,29Geverifieerd€ 15.552.886,58Geverifieerd€ 30.151.407,46Geverifieerd€ 47.641.792,63Geverifieerd€ 46.616.309,97Geverifieerd2021: € 28.640.474,292022: € 15.552.886,582023: € 30.151.407,462024: € 47.641.792,632025: € 46.616.309,97+63% sinds 2021
Bron—————

BJ 20251 jan – 31 dec

Winst
Omzet
€ 330.592.733,84Geverifieerd
Nettoresultaat
€ 11.690.584,96Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 372.773.907,85Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 46.616.309,97Geverifieerd

BJ 20241 jan – 31 dec

Winst
Omzet
€ 315.754.063,93Geverifieerd
Nettoresultaat
€ 21.129.446,99Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 358.083.322,89Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 47.641.792,63Geverifieerd

BJ 20231 jan – 31 dec

Winst
Omzet
€ 292.074.917,12Geverifieerd
Nettoresultaat
€ 16.657.656,50Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 350.953.875,90Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 30.151.407,46Geverifieerd

BJ 20221 jan – 31 dec

Break-even
Omzet
€ 248.393.464,49Geverifieerd
Nettoresultaat
€ 919.673,93Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 348.296.219,40Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 15.552.886,58Geverifieerd

BJ 20211 jan – 31 dec

Winst
Omzet
€ 209.923.923,03Geverifieerd
Nettoresultaat
€ 9.979.019,96Geverifieerd
Eigen vermogen
€ 83.444.391,54Geverifieerd
Brutomarge
Niet beschikbaar
EBITDA
€ 28.640.474,29Geverifieerd
Wat de statussen en labels betekenen
Winst · Verlies · Break-even
Gebaseerd op het nettoresultaat van het boekjaar. Break-even: het nettoresultaat, positief of negatief, bedraagt hoogstens 1% van de omzet van dat jaar. Anders is een positief nettoresultaat een winst en een negatief een verlies. Heeft het jaar geen omzetcijfer, dan is het alleen break-even als het nettoresultaat precies 0 is.
Geverifieerd
Door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van de neergelegde jaarrekening of andere officiële bronnen, in een verificatie die vandaag geldig is.
Niet bekendgemaakt
Het bedrijf heeft ervoor gekozen deze waarde niet bekend te maken.
Niet beschikbaar
Er is geen waarde voor dit boekjaar.
Bedrag verborgen door het bedrijf
Het bedrijf heeft ervoor gekozen zijn bedragen niet te tonen. De boekjaren, de status van elke waarde en het resultaat van elk jaar blijven openbaar.

04Personen

Wie het leidt en bezit

Leiding, eigenaars en bestuur, door MeritVeri gecontroleerd aan de hand van officiële bronnen zoals het Belgisch Staatsblad en de neergelegde jaarrekeningen, en van de jaarverslagen die het bedrijf zelf publiceert.

Werknemers
579,7 werknemers (VTE) · stand op 31 dec 2025
Geverifieerd

CEO / zaakvoerderGecontroleerd op 19 okt 2026

  • Karl HutsChief Executive Officer
    Geverifieerd

Raad van bestuurGecontroleerd op 19 okt 2026

  • Gavilán ConsultingDirector · Sinds 2024
    Geverifieerd
  • Tsundoku VenturesDirector · Sinds 2024
    Geverifieerd
  • Paul De BruyckerDirector · Sinds 2020
    Geverifieerd
  • Hilde VangilbergenPermanent representative of a legal-person director of Tsundoku Ventures · Sinds 2024
    Geverifieerd
  • Gavilán ConsultingPerson in charge of daily management · Sinds 2025
    Geverifieerd

Enkel personen met de vermelding “Geverifieerd” werden door MeritVeri gecontroleerd in een geldige verificatie. “Eerder gecontroleerd” betekent dat die verificatie niet meer geldig is.

Staat u hier vermeld en wilt u niet getoond worden, laat het ons weten, dan verbergen we uw naam. Meer in ons privacybeleid.

05Bedrijfsgegevens

Bedrijfsgegevens

Bij elk gegeven staat waar het vandaan komt. Alleen gegevens met de vermelding 'Geverifieerd' werden door MeritVeri gecontroleerd.

Officiële naam
INDAVER
Handelsnaam
Indaver
Ondernemingsnummer
0427.973.304
Geverifieerd
Btw-nummer
BE 0427.973.304
Geverifieerd
Maatschappelijke zetel
Ketenislaan(KAL) 19130 Beveren-Kruibeke-ZwijndrechtBelgië
Geverifieerd
Sector
Energie en duurzaamheid
Opgericht
1985
Geverifieerd
Werknemers
579,7 VTEop 31 dec 2025
Geverifieerd

Vermelding bijgewerkt op 19 okt 2026 · Onjuiste informatie melden

06Awards

Awards

Resultaten van gepubliceerde award-edities. Plaatsen worden door MeritVeri bepaald en zijn nooit te koop.

Nog geen gepubliceerde awardresultaten.

07Beoordelingen

Wat mensen melden

Ervaringen van klanten, werknemers en zakelijke relaties. Elke beoordeling wordt door MeritVeri nagekeken voordat ze verschijnt; het bedrijf kan ze niet verwijderen of herschikken.

—

0 gepubliceerde beoordelingen

  • 5 sterren: 0 van 0
  • 4 sterren: 0 van 0
  • 3 sterren: 0 van 0
  • 2 sterren: 0 van 0
  • 1 ster: 0 van 0
Klanten
0
Werknemers
0
Zakelijke relaties
0
Beoordeling schrijven

Nog geen beoordelingen

Hebt u met Indaver samengewerkt? Deel uw ervaring en help anderen kiezen.

Schrijf de eerste beoordeling

Alleen beoordelingen die MeritVeri goedkeurde, worden getoond en meegeteld. Zo werken beoordelingen

Is dit uw bedrijf? Claim dit profiel

Houd het profiel actueel, reageer op beoordelingen en vraag een verificatie aan.

Klopt er iets niet in deze vermelding?

Laat het ons weten en we kijken het na. Er verandert niets zonder dat een mens het bekeken heeft.